خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 12:38کد مطلب: 17926

مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان:

آب انبار «دارکوب» کاشان احیا شد

مشکات آنلاین: مدیرعامل سازمان و بهسازی شهرداری کاشان با بیان اینکه آب انبار «دارکوب» کاشان احیا شد، گفت: ۱۰ میلیارد…

مشکات آنلاین: مدیرعامل سازمان و بهسازی شهرداری کاشان با بیان اینکه آب انبار «دارکوب» کاشان احیا شد، گفت: ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به این پروژه تخصیص داده شده است.

امین چناری از بازساری آمفی تئاتر روباز و احیای آب انبار دارکوب کاشان خبر داد و اظهار داشت: این دو پروژه در قالب طرح های چلچراغ توسعه در کاشان به بهره برداری رسید.

وی از شناسایی بافت های با ارزش تاریخی در کاشان خبر داد و افزود: برای بهسازی این بافت ها با تعیین و یا تغییر کاربری و ارائه طرح های مناسب،  اقدامات لازم صورت پذیرفت در حالی که تاکنون این مهم در اثر عدم برنامه‌ریزی صحیح به یک چالش شهری تبدیل شده است.

مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان با بیان اینکه احیا و بازسازی این دو پروژه به یک هزار و ۵۰۰ متر مربع می رسد، ابراز داشت: این پروژه با بهره گیری از اداره اوقاف، میراث فرهنگی، کمیته سقانیت کاشان و تحت نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری کاشان با اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی از دیوارسازی و کف سازی تمام معابر اطراف آب انبار کاشان در راستای عملیاتی سازی این پروژه خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه ورودی بازار پانخل کاشان نیز بهسازی شد.

 

منبع: مهر

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.