خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۹ تیر , ۱۳۹۷ساعت : 10:27کد مطلب: 9216

آتش‌سوزی در یک مجتمع دامداری در آران و بیدگل مهار شد

حسن عباس‌زادگان، رییس ایستگاه مرکزی سازمان‌آتش‌نشانی آران و بیدگل در گفت‌و‌گوی اختصاصی با نسل فردا با اعلام این خبر افزود:…

حسن عباس‌زادگان، رییس ایستگاه مرکزی سازمان‌آتش‌نشانی آران و بیدگل در گفت‌و‌گوی اختصاصی با نسل فردا با اعلام این خبر افزود: وقوع این حادثه در ساعت ۱۴:۰۴ جمعه، ۸ تیرماه در مجتمع دامداری عباس‌آباد به آتش‌نشانی آران و بیدگل اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله پس از این اعلام، آتش‌نشانی با اعزام ۶ آتش‌نشان و ۳خودروی آتش‌نشانی و تانکر آب شهرداری، در همان دقایق نخست آتش را مهار و خاموش کرد.

وی خاطرنشان کرد: عملیات سردکردن لکه‌گیری از آتش تا ساعت ۱۷ ادامه پیدا کرد و خوشبختانه آتش بدون واردشدن هیچ‌گونه خسارتی به ساختمان و دام موجود در دامداری مهار و خاموش گردید.

وی گفت: آتش‌سوزی به‌علت بی‌احتیاطی و عدم رعایت موارد ایمنی در هنگام جوشکاری در دامداری مذکور اتفاق افتاده است.

عباس‌زادگان توصیه کرد در هنگام عملیات ساخت‌و‌ساز یا جوشکاری و هرگونه اقدام مشابه در کارگاه‌ها، دامداری‌ها و صنایع، موارد ایمنی را برای جلوگیری از آتش‌سوزی و عدم خسارت مالی به همشهریان عزیز رعایت نمایند.

وی تاکید کرد: آتش‌نشانی آران و بیدگل آمادگی دارد در هر زمان مشاوره‌های ایمنی را به مالکان این‌گونه اماکن ارایه دهد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.