خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۷ساعت : 18:30کد مطلب: 13505

آغاز به‌سازی و بازسازی پیست تارتان ورزشگاه امیرکبیر

به دنبال سفر وزیر ورزش و جوانان در ماه گذشته به شهرستان کاشان و بازدید از ورزش‌گاه ۱۵ هزار نفری…

به دنبال سفر وزیر ورزش و جوانان در ماه گذشته به شهرستان کاشان و بازدید از ورزش‌گاه ۱۵ هزار نفری امیرکبیر شهرستان و قول مساعد در مورد کمک به به‌سازی آن، فرایند به‌سازی و بازسازی پیست تارتان این ورزش‌گاه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده در خصوص بازسازی و احیای پیست تارتان ورزش‌گاه ۱۵ هزار نفری امیرکبیر شهرستان کاشان و نیاز ضروری ورزش‌کاران دوومیدانی شهرستان، مناقصه به‌سازی و بازسازی پیست این ورزشگاه برگزار و پس از تشریفات و تعیین پیمان‌کار، فرایند به‌سازی با اعتباری افزون بر ۲ میلیارد تومان از ردیف اعتبارات ملی توسط شرکت توسعه و نگه‌داری اماکن ورزشی کشور آغاز شد.

فرایند اصلاح و به‌سازی این پیست پس از تخریب و انجام زیرسازی دوباره متوقف شده و به صورت راکد در آمده بود که با حضور وزیر ورزش و جوانان و دستور پیگیری برای تسریع در بازسازی و بهره‌برداری پروژه در کم‌ترین زمان، این پروژه دوباره فعال فعال شد.

قرار است فرایند به‌سازی طی ده روز زیرسازی و آسفالت و یک ماه استراحت آسفالت و پس انجام آزمایش‌های لازم توسط شرکت استاندارد وزارت ورزش و جوانان، و پس از آن در مدت ۶۰ روز کار نصب تارتان جدید انجام و در ابتدای بهار سال ۹۸ از آن بهره‌برداری شود

شهرستان کاشان یکی از مستعدترین مناطق کشور در ورزش در رشته‌های مختلف دوومیدانی است و هیئت دوومیدانی شهرستان کاشان تا کنون موفق گردیده قهرمانان ملی و فراملی بسیاری را به جامعه ورزشی کشور معرفی نماید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.