خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 31 مرداد , 1397ساعت : 19:31کد مطلب: 10194

آغاز به کار سومین درمان‌گاه شبانه‌روزی در کاشان

در مان‌گاه «باقرالعلوم» سومین درمان‌گاه شبانه‌روزی کاشان در منطقه فین کاشان آغاز به‌کارکرد. به گزارش صداوسیما؛ مسئول درمانگاه باقرالعلوم گفت:…

در مان‌گاه «باقرالعلوم» سومین درمان‌گاه شبانه‌روزی کاشان در منطقه فین کاشان آغاز به‌کارکرد.

به گزارش صداوسیما؛ مسئول درمانگاه باقرالعلوم گفت: این درمانگاه شبانه‌روزی به مساحت ۲۰۰متر مربع در ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت فین مستقر شده و دارای اتاق پزشک، تزریقات و پانسمان است.

سید عبداله سیادتی با اشاره به این‌که مرکز خدمات جامع سلامت در نوبت صبح خدماتی از قبیل پایش بیماران قلب، دیابتی، و کنترل فشار خون به مردم منطقه ارائه می‌دهد، خدمات نوبت عصر درمان‌گاه را شامل سرم‌درمانی، تزریقات، پانسمان، بخیه و تصادفات برشمرد.

وی یکی از کمبودهای منطقه فین را نبود درمانگاه شبانه‌روزی عنوان کرد و گفت: این درمانگاه پس از دریافت مجوز به صورت موقت در این مرکز فعالیت خود را آغاز می‌کند و امیدواریم ساختمان اصلی این درمانگاه با کمک خیران سلامت ساخته شود.آغاز بکار درمانگاه در فین کاشان

در آیین گشایش این درمان‌گاه نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از اهالی فین کاشان حضور داشتند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.