خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۱ مهر , ۱۳۹۷ساعت : 23:10کد مطلب: 10938

آمادگی سازمان اتوبوس‌رانی برای سرویس‌دهی آیین قالی‌شویان

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی کاشان و حومه از آمادگی این سازمان برای ارائه سرویس به سوگ‌واران آیین قالی‌شویان مشهد اردهال خبر…

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی کاشان و حومه از آمادگی این سازمان برای ارائه سرویس به سوگ‌واران آیین قالی‌شویان مشهد اردهال خبر داد.

«مجتبی ولی‌پناه» در آستانه برگزاری آیین سنتی مذهبی قالی‌شویان افزود: جابه‌جایی زائران و شیفتگان این امام‌زاده از مراکز پیش‌بینی‌شده در کاشان و مشهد اردهال انجام خواهد شد.

وی همچنین از سامان‌دهی سرویس‌دهی توسط اتوبوس‌های بخش غیردولتی کاشان در روز جمعه خبر داد و افزود: برابر مصوبه کمیته حمل و نقل ستاد برگزاری مراسم سنتی مذهبی قالی‌شویان کلیه مالکان اتوبوس‌های فوق می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت برچسب ویژه سرویس‌دهی با در دست داشتن مدارک خودرو به سازمان اتوبوس‌رانی مراجعه کنند.

مدیر‌عامل سازمان اتوبوس‌رانی با توجه به سرویس‌دهی از ساعت ۶ صبح تا ۱۹ خواستار استفاده  شهروندان از سرویس حمل و نقل عمومی برای حضور در این آیین برای کاهش بار ترافیکی منطقه شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.