خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۲۶ بهمن , ۱۳۹۸ساعت : ۲۱:۳۲کد مطلب: 19128

آموزش بیش از ۱۷۰۰ نفر از دستندرکاران انتخابات در کاشان انجام شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان از برگزاری دوره های آموزشی ویژه کل اعضای شعب اخذ رای…

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان از برگزاری دوره های آموزشی ویژه کل اعضای شعب اخذ رای با حضور بیش از ۱۷۰۰ نفر خبرداد.
عباسعلی قپانی پور تعداد شعب اخذ رای در حوزه اصلی انتخابیه شهرستان کاشان و آران و بیدگل را ۳۰۳ شعبه عنوان کرد که حوزه شهرستان کاشان با ۲۳۳ شعبه اخذ رای و حوزه انتخابیه شهرستان آران و بیدگل۷۰ شعبه اخذ رای است که برای هر شعبه بطور متوسط ۵ نفر به عنوان عوامل اجرایی در صندوق اخذ رای حضور خواهند داشت که همه این عوامل در طی یک دوره آموزش تئوری و عملی تمامی مراحل روز اخذ رای را فرا می گیرند.
جانشین شورای انتخابات شهرستان کاشان نخستین دوره برگزار شده را ویژه نمایندگان فرماندار عنوان کرد و افزود: در این دوره آموزشی با حضور بیش از ۲۰۰ نفر با سخنرانی فرماندار ویژه شهرستان آغاز و آموزش ها به آنها ارائه شد، نمایندگان فرماندار علاوه بر فراگیری آموزش های لازم در این دوره ها در یک دوره تخصصی نیز حضور پیدا میکنند تا بتوانند بدون هیچ مشکلی فرایند رای گیری را انجام دهند.
عباسعلی قپانی پور در ادامه از آموزش ۱۲۰۰ نفر به عنوان عضو شعب اخذ رای نیز اشاره کرد و گفت: اعضای شعب اخذ رای در ۴ گروه مختلف در خصوص نحوه انجام وظایف مربوطه مورد آموزش قرار گرفتند که اعضای هیئت اجرایی مسوولیت هماهنگی و چینش افراد در شعب را بر عهده دارند.
معاون فرماندار کاشان یاد آور شد: هرگونه طرفداری و جانبداری از کاندیدای خاص برای کلیه اعضای شعب اخذ رای ممنوع است و اعضای شعب به هیچ عنوان نباید در ستادهای انتخاباتی کاندیداها حضور و فعالیت داشته باشند .
قپانی پور در ادامه آموزش کاربران رایانه در شعب اخذ رای را به صورت تخصصی عنوان نمود و اظهار داشت: از آنجایی که برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت نیمه الکترونیکی اجرا می شود بحث فناوری اطلاعات از اهمیت بسیاری برخوردار است که در این راستا کاربران رایانه پس از تایید صلاحیت، و دریافت آموزش های تئوری و عملی در شعب اخذ رای حضور می یابند.
جانشین شورای انتخابات شهرستان کاشان تعداد سرکاربران رایانه را ۳۰ نفر و کاربران رایانه را ۲۸۰ نفر اعلام نمود که در شعب اخذ رای مرحله احراز هویت و استعلام کد ملی رای دهندگان را مورد بررسی قرار می دهند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.