خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۷ساعت : ۲۲:۴۵کد مطلب: 7619

آیت‌الله یثربی از حجت‌الاسلام‌والمسلمین مشکینی عیادت کرد

حجت‌الاسلام شیخ «اسحاق مشگینی» رهبر مبارزات سیاسی مردم کاشان بر علیه رژیم سابق که از چند روز پیش در بیمارستان…

حجت‌الاسلام شیخ «اسحاق مشگینی» رهبر مبارزات سیاسی مردم کاشان بر علیه رژیم سابق که از چند روز پیش در بیمارستان بهشتی کاشان بستری بود، از آن‌جا به بیماستان فوق‌تخصصی آیت‌الله یثربی کاشان منتقل و بستری شد.

بنا به گفته نزدیکان مشکینی، وی جند روز پیش در پی عارضه بی‌حالی و مختصری درد در قفسه سینه، به بیمارستان شهید بهشتی انتقال و بستری و یکی دو روز بعد به بیمارستان فوق‌تخصصی آیت‌الله یثربی منتقل و در حال حاضر در بخش سی‌سی‌یو این بیمارستان بستری است.

امروز آیت‌الله میرسید محمد یثربی امروز با حضور در بیمارستان از این استاد حوزه و دانشگاه و رهبر مبارزات انقلابی مردم کاشان در پیش از انقلاب عیادت کرد.

حجت‌الاسلام حاج شیخ اسحاق مشکینی متولد ۱۳۱۳ در نجف اشرف، در سال ۱۳۳۹ به ایران بازگشته و در سال ۱۳۵۰ با کار‌شناسی‌ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشکده الهیات دانشگاه تهران دانش‌آموخته شد.

وی در همان سال‌ها به کاشان تبعیدشده و از آن زمان تاکنون در کاشان زندگی می‌کند.

مشکینی در سال ۱۳۵۸ به مدیریت آموزش و پرورش کاشان منصوب شد و در سال ۱۳۶۰ با حکم شهید «باهنر» با حفظ سمت به مدیرکلی آموزش و پرورش «لرستان» و در سال ۱۳۶۱ با حکم «علی‌اکبر پرورش» وزیر آموزش و پرورش وقت با حفظ سمت‌های قبلی، به مدیرکلی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نیز منصوب گردید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.