خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۳ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : ۰۰:۲۶کد مطلب: 19546

احتمال وقوع سیلاب در مناطق مستعد کاشان

رئیس اداره هواشناسی کاشان ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کاشان و احتمال وقوع سیلاب در مناطق مستعد این شهرستان گفت:…

رئیس اداره هواشناسی کاشان ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کاشان و احتمال وقوع سیلاب در مناطق مستعد این شهرستان گفت: شهروندان از اسکان و فعالیت در مسیر رودخانه‌ها دوری کنند.

 

عباس ارغوانی به تسنیم اعلام کرد: یک سیستم بارشی از امروز وارد کشور می‌شود و در پایان یک‌شنبه و آغاز دوشنبه ۳ و ۴ فروردین‌ماه منطقه کاشان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

وی با بیان این‌که این بارش‌ها باعث آب‌گرفتگی، ایجاد روان‌آب و بروز جریان آب در مسیرها می‌شود، افزود: در مناطق بسیار مرتفع این بارش‌ها می‌تواند به صورت برف بروز پیدا کند و در مناطق کوهستانی نیز دمای هوا به زیر صفر درجه نیز می‌رسد و به کشاورزان توصیه می‌شود اقدامات لازم جهت مبارزه با یخبندان دیررس را پیش‌بینی کنند.

 

رئیس اداره هواشناسی کاشان با بیان این‌که افرادی که در مسیل رودخانه‌ها فعالیت و یا اسکان دارند در این روزها از حضور در این مناطق دوری کنند، ابراز داشت: احتمال بروز سیلاب در مناطق مستعد نیز وجود دارد و بر همین اساس لازم است تا هشدارهای ارائه شده توسط شهروندان مدنظر قرار گرفته، تا از بروز خسارت‌های احتمالی جلوگیری شود.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.