خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۱۰:۲۲کد مطلب: 8430

ادامه ساخت پروژه ۳۹۰ واحدی مسکن مهر آران و بیدگل

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ادامه ساخت…

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ادامه ساخت پروژه مسکن مهر آران و بیدگل آغاز شد.

مجتبی آراسته در گفت وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیت پروژه مسکن مهر شهرستان اظهار کرد: با پیگیری های امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با مدیریت راه و شهرسازی آران و بیدگل ادامه ساخت و تکمیل پروژه مسکن مهر آران و بیدگل به تصویب رسید.

وی افزود: پس از سال ها توانستیم مجوز ادامه ساخت پروژه ۳۹۰ واحدی مسکن مهر ورودی آران و بیدگل را اخذ کنیم و شرکت پیمانکار استارت کار را زده و در صدد تکمیل این واحدها برای تحویل به متقاضیان مسکن مهر هستیم.

وی تصریح کرد:این پروژه یک تفاهم ۳ جانبه بین اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ٬ مدیریت بانک مسکن استان اصفهان و شرکت مهد فام اصفهان منعقد شده که ادامه این پروژه پس از سالها از سر گرفته شود و برای متقاضیان وام ۴۰ میلیونی با کارمزد ۴ درصد در نظر گرفته شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.