خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷ساعت : 09:31کد مطلب: 13831

ارائه ۸۹ مقاله به کنفرانس بازی‌های رایانه‌ای کاشان

دبیر اجرایی دومین کنفرانس ملی و چهارمین کنفرانس بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه کاشان از ارائه ۸۹ مقاله علمی در این…

دبیر اجرایی دومین کنفرانس ملی و چهارمین کنفرانس بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه کاشان از ارائه ۸۹ مقاله علمی در این کنفرانس خبر داد.

به گزارش ایسنا، جواد سلیمی با اعلام این مطلب، اظهارکرد: از زمان فراخوان برگزاری کنفرانس، حدود ۱۳۰ مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شد که پس از مراحل داوری ۸۹ مقاله پذیرفته شد و در روز برگزاری کنفرانس ۵۶ مقاله به صورت شفاهی و ۳۳ مقاله نیز به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای: فرصت‌ها و چالش‌ها» یا به اختصار CGCO، از سال ۹۴ به منظور حمایت و راهنمایی پژوهشگران حوزه بازی‌های کامپیوتری آغاز به کار کرده است، تصریح کرد: این کنفرانس جنبه‌های متفاوت پژوهش بازی از جمله روانشناسی، جامعه‌شناسی، علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، هنر، علوم پزشکی، مدیریت، اقتصاد و سایر موضوعات مرتبط را پوشش می‌دهد.

سلیمی خاطرنشان کرد: تمام ایده‌ها که در زمینه مسائل اجتماعی و فرهنگی به ویژه تقویت بنیان خانواده باشند، در صورت انتخاب توسط کمیته علمی از حمایت مالی شهرداری کاشان برخوردار خواهند شد.

مدیر گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه کاشان با اشاره به اینکه در این کنفرانس محققانی از کشورهای آلمان، آمریکا، فنلاند و عراق حضور خواهند داشت، افزود: نگاه ویژه این دوره از کنفرانس، “توان‌بخشی شناختی و بازی‌های رایانه‌ای” خواهد بود و پژوهش‌های مرتبط با این حوزه نوین و کاربردی، جایگاه ویژه‌ای خواهند داشت.

کنفرانس CGCO با ارائه مقالات داوری شده، سخنرانی‌های کلیدی توسط پیشگامان حوزه بازی، پنل‌های تخصصی و پوسترهای علمی، دوم اسفند ماه در دانشگاه کاشان برگزار می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.