خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : ۱۳:۱۳کد مطلب: 17952

از فرزندان ممتاز اعضای کانون سنگرسازان بی‌سنگر تقدیر شد

در آستانه هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، مراسم تقدیر از فرزندان ممتاز اعضای کانون سنگرسازان بی سنگر کاشان…

در آستانه هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، مراسم تقدیر از فرزندان ممتاز اعضای کانون سنگرسازان بی سنگر کاشان و آران و بیدگل برگزار گردید.

به گزارش مشکات آنلاین، در این مراسم که با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستانهای کاشان، آران و بیدگل و جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی کاشان برگزار شد، حاج محمد رضا درخشان پور رزمنده و پژوهشگر حوزه دفاع مقدس، به تحلیل نقش پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد در دوران دفاع مقدس پرداخت.

در ادامه این نشست، مهندس احسان درستکار رئیس هیئت مدیره کانون سنگرسازان بی سنگر کاشان و از پیشکسوتان دفاع مقدس به سخنرانی پرداخت و دکتر رضا شجری عضو هیات علمی و رئیس دانشکده ادبیات دانشگاه کاشان سروده های خود را برای حاضرین خواند.

در پایان، این نشست ضمن تجلیل و تقدیر از ۱۶۰ نفر از جوانان و نوجوانان ممتاز، ساز و کارهای تقویت و ارتقا ارتباط فرهنگی اعضا و فرزندانشان با کانون ارائه شد.

گفتنی است کانون سنگرسازان بی سنگر تشکلی غیر دولتی و با اهداف فرهنگی است که از رزمندگان و ایثارگران اعزامی از جهاد سازندگی به جبهه ها تشکیل شده است.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.