خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۸ آبان , ۱۳۹۹ساعت : ۲۲:۲۹کد مطلب: 20484

استمرار تعطیلی مشاغل کاشان تا ۲۳ آبان

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا استان اصفهان با تکذیب خبر منتشر شده در رسانه‌ها گفت محدودیت گروه‌های شغلی دو…

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا استان اصفهان با تکذیب خبر منتشر شده در رسانه‌ها گفت محدودیت گروه‌های شغلی دو و سه و چهار تا  تا بیست و سوم آبانماه در کاشان پابرجاست.

 

در خبر منشر شده در رسانه های کاشان روز بیستم آبان به عنوان روز پایانی محدودیت‌های مصوبه ستاد ملی کرونا اعلام شده بود.

 

حجت الله غلامی در گفت‌وگو با مشکات آنلاین گفت تاکید کرد مشاغل گروه های دو و سه و چهار در کاشان تا بیست و سوم تعطیل است و بعد از بیست و سوم این گروه های شغلی با رعایت پروتکل های بهداشتی تا ساعت ۱۸ می توانند فعالیت کنند.

 

وی اتاق اصناف را محور اصلی نظارت بر اجرای پروتکل ها دانست و گفت اتاق اصناف، بهداشت و درمان، شهرداری ها، صمت و تعزیرات موظفند کمیته های گشت مشترک را فعال و به رعایت پروتکل ها نظارت کنند.

 

معاون استاندار اصفهان در واکنش به برگزاری برخی از تجمعات در کاشان به منظور افتتاح یا کلنگ زنی برخی از پروژه‌ها گفت: می شود بخشی از پروژه ها را به صورت ویدئو کنفرانس برگزار کرد. استان ترجیح می دهد به دنبال برگزاری مراسم کلنگ زنی و افتتاحیه ها نباشد. البته برگزاری محدود مراسم آن هم در فضای باز می‌تواند مانعی نداشته باشد اما ترجیح استان این نیست.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.