خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : 00:39کد مطلب: 19413

 نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس؛

اصفهان ریالی برای کرونا به کاشان نداده است

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در حوزه انتخابیه خود گفت:…

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در حوزه انتخابیه خود گفت: وضعیت کرونا در کاشان بحرانی است و نیاز به حمایت و تجهیزات، به‌ویژه ماسک و وسایل حفاظت فردی داریم.

 

به گزارش فارس، سید جواد ساداتی‌نژاد خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که کاشان نزدیک‌ترین شهر به قم که کانون شیوع کرونا در کشور است و رفت و آمد بین این دو شهر هم زیاد است، وضعیت ویروس کرونا در کاشان، آران و بیدگل بسیار بحرانی است.

 

وی درباره احداث بیمارستان‌ صحرایی که قرار بود در کاشان احدث شود گفت: قرار بود این کار انجام شود اما متأسفانه تا امروز این بیمارستان احداث نشده است، هر چند من امروز این موضوع را از معاون هماهنگ‌کننده وزیر کشور پیگیری کردم.

 

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس از استاندار اصفهان خواست برای مبارزه با ویروس کرونا نگاه ویژه‌ای به کاشان داشته باشد.

 

به گفته ساداتی‌نژاد؛ در حالی که تمام آماری که در استان اصفهان از میزان مبتلایان به ویروس کرونا اعلام می‌شود مربوط به شهرستان کاشان است، این استان اصفهان یک ریال هم بودجه و اعتباری برای مبارزه با کرونا به کاشان اختصاص نداده‌ است.

 

در آخرین آمار میزان مبتلایان به کرونا، استان اصفهان بعد از تهران، گیلان و قم بالاترین میزان مبتلایان در کشور را داشت که بیش از نیمی از آن‌ها در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سید‌الشهدا آران و بیدگل بستری هستند.

 

یک هفته پیش قرار شد که در کنار بیمارستان بهشتی کاشان بیمارستان صحرایی ایجاد شود، حتی خوردوهای شهرداری کاشان بلافاصله اقدام به آماده‌سازی زمین مورد نظر برای احدث بیمارستان صحرایی کردند، ولی تا کنون از احداث آن خبری نشده است.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.