خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۶ساعت : 16:35کد مطلب: 4548

اطلاعیه‌یی صادر نکرده‌ایم/ امیدواریم فرمانداری برای برگزاری جشن همکاری کند/ با ستاد رئیسی رحیمانه رفتار کردند

رئیس ستاد تبلیغاتی «حسن روحانی» از صدور هرگونه بیانیه‌یی توسط این ستاد ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت اگر بیانیه‌یی منتشر…

رئیس ستاد تبلیغاتی «حسن روحانی» از صدور هرگونه بیانیه‌یی توسط این ستاد ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت اگر بیانیه‌یی منتشر شده نه مورد تایید این ستاد است و نه به آن‌ها ربطی دارد.

 

امروز در گروه‌های تلگرامی کاشان بیانه‌یی منتشر شده و در آن ادعا شده که افرادی در فرمانداری کاشان بر سر برگزاری جشن پیروزی حسن روحانی مانع ایجاد می‌کنند.

 

«حسین خراسانی‌زاده» انتشار هرگونه بیانه‌یی را تکذیب کرد ولی رفتار نهادهای مسئول با ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کاشان را «ناعادلانه» خواند.

 

او گفت ستادش از روز شنبه به  دنبال برگزاری یک جشن است و فرمانداری کاشان هم از همان روز در جریان این موضوع بوده، اما تا الان شورای تامین شهرستان بر سر مکان برگزاری جشن، با این ستاد  به توافق نرسیده‌ است.

 

ستاد تبلیغاتی حسن روحانی در کاشان تاکنون «مدرسه هاشم‌زاده»، «باشگاه تختی» و «سالن شکریزِ مجموعه چهل جریب» را برای برگزاری این جشن به فرمانداری پیشنهاد کرده است.

 

خراسانی‌زاده روز شنبه، درحالی که جمع زیادی از حامیان روحانی مقابل ستاد تبلیغاتی او تجمع کرده بودند، از طریق بلندگو از حامیان کاندیدای پیروز خواست به تجمع خود پایان داده و در جشنی که روز سه شنبه از طرف ستاد برگزار می‌شود حضور پیدا کنند.

 

رئیس ستاد تبلیغاتی دکتر روحانی با گلایه از مسئولان سیاسی و امنیتی شهرستان کاشان گفت مقام‌های مسئول در زمان تبلیغات انتخاباتی با ستاد کاندیداهای رقیب حسن روحانی «کاملا رحیمانه و با ارفاق» برخورد ‌کرده‌اند اما حالا که نوبت به همکاری با ستاد کاندیدای پیروز رسیده، با مکان‌های پیشنهادی آنان برای برگزاری مخالفت می‌شود.

 

وی در توضیح آنچه که او همکاری رحیمانه با ستاد سید ابراهیم رئیسی می‌نامید گفت: میدان ۱۵ خرداد را کامل در اختیار ستاد آقای رئیسی گذاشتند، راه‌ها را بستند تا آقای ساداتی‌نژاد هرچه می‌خواهد به آقای روحانی توهین کند. از فضای عمومی خیابان و پیاده رو استفاده کردند. شکل تبلیغات کاملا ناروا و بر خلاف سیاست‌های نظام بود. تمام مردم منطقه تا شعاع یک کیلومتری شاکی بودند اما هیچ اقدامی برای جلوگیری از کارهای خلاف ستاد آقای رئیسی انجام نشد.

 

خراسانی‌زاده گفت «دارند وقت ما را تلف می‌کنند.» او امیدوار است که با همکاری فرمانداری و پیگیری‌های معاون سیاسی فرماندار این مشکل حل شود.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.