خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : 20:35کد مطلب: 14084

اعتراض هنرمندان کاشان به لغو کنسرت امروز جهانبخش

اعتراض هنرمندان و فعالان سیاسی و اجتماعی کاشان که از شب گذشته با انتشار خبر تعویق کنسرت بابک جهابنخش در…

اعتراض هنرمندان و فعالان سیاسی و اجتماعی کاشان که از شب گذشته با انتشار خبر تعویق کنسرت بابک جهابنخش در شبکه های اجتماعی آغاز شده بود، همچنان ادامه داد.

 

صادق صدقگو روزنامه نگار کاشانی در صفحه ایسنتاگرامش نوشته به فرماندار متذکر شده که برگزاری قانونی کنسرت ها خط قرمز دولت است و برگزاری نشدن کنسرت بابک جهانبخش در کاشان قطعا حاشیه هایی به همراه خواهد داشت.

صدقگو خطاب به فرماندار نوشته استک «شما به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ببینید کدام طرف ایستاده اید در کنار دولت و همراه مردم هستید یا..‌‌.».

محمدعلی خرمی مدیرمسئول مشکات آنلاین نوشته نه اهل کنسرت است و نه بابک جهانبخش را می شناسد اما این را میفهمد که بزرگترین بی حرمتی به دین و ارزش های دینی سواستفاده از آن برای توجیه سلیقه شخصی است .
او نوشته است: مردم انقلاب کردند و خون بهترین فرزندانشان را نثار کردند تا حاکمیت قانون جایگزین حاکمیت سلیقه افراد شود.

ابوالفضل شیشه گر هم در واکنش به خبر لغو کنسرت بابک جهانبخش نوشته است: «شهر ما کاشان نیست. شهر ما گم شده است.
این چند خط را برای دوستان هنرمندم در کاشان می‌نویسم چندین نفر زحمت کشیده اند و با اخذ تمام مجوزهای لازم مقدمات برگزاری یک کنسرت ابرومند با حضور بابک جهانبخش را در کاشان فراهم اوردند.
کنسرتی که یک بار و به خاطر حمله تروریستی به جا به تعویق افتاد و قرار به برگزاری آن در همین روزها شد. حالا حاصل تمام این زحمت‌ها را عده‌ای با گفتن یک «نه» دارن بر باد می‌دهند؛ بدون ارائه هیچ دلیل واضحی.

مگر جناب جهانبخش خواننده رسمی و مجوزدار نیست؟ چه کسی می‌تواند در این روزهای سختی که همه با هم می‌گذرانیم این شادی‌های کوچک را هم از مردم بگیرد؟ چرا برای ارائه هر کار هنری در این شهر باید چهار ستون بدن آدم بلرزد؟ نوشتم با درد با بهت که هنرمندانی که در شهرهای خودشان می‌توانند آزادانه کار کنند قدر بدانند.»

مهدی عرشی فعال رسانه ای کاشان نیز در صفحه اینستاگرامش اش نوشته است مسئولان تصمیم گیرنده بدانند اخذ مجوز یک کنسرت چند ماه طول می کشد. نباید در جلسات چند ساعته آن را باطل کرد.

 

رضا ریوتو یکی از هنرمندان کاشانی طی پستی نوشته است «واقعا هیچ علاقه ای به این هنرمند ندارم و یه دونه از آهنگ ازش گوش نکردم تا حالا. ولی اینکه یه کنسرتی تمام بلیط هاش فروش رفته و حالا حرف از کنسل شدنشه خیلی زشته. نمیدونم تا کی این مسائل باید به وجود بیاد. چند سال پیش هم بلیط کنسرتی کامل فروش رفته بود و بعد کنسل شد کسی هم پول مردمو نداد.»
اعتراض هنرمندان کاشان به لغو کنسرت امروز جهانبخش همچنان در فضای مجازی ادامه دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.