خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۰ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 08:20کد مطلب: 10313

اعضای جدید شورای مدیریتی خانه تئاتر کاشان انتخاب شدند

به‌دنبال استعفای چندتن از اعضای شورای جدید خانه تئاتر کاشان، که حدود ۶ ماه پیش برای مدت ۲ سال انتخاب…

به‌دنبال استعفای چندتن از اعضای شورای جدید خانه تئاتر کاشان، که حدود ۶ ماه پیش برای مدت ۲ سال انتخاب شده‌بودند، و از نصاب‌افتادن تعداد اعضا، انتخابات جدید برگزار و اعضای جدید این خانه صنفی هنری انتخاب و معرفی شدند.

بنا بر گزارش کاشان آنلاین، محمد حمیدی‌شاد، سعید خسروی، مجتبی جدی، خیام وقار و زهره استادی به عنوان اعضای جدید شورای مدیریتی و مرتضی جهانی‌نژاد به عنوان بازرس جدید خانه تئاتر کاشان برای دو سال انتخاب و معرفی شدند.

در انتخابات پیشین این خانه صنفی که پیش از ظهر امروز جمعه ۱۱ اسفندماه برگزار شده بود،
آقایان علیرضا جمالی، خیام وقار، مرتضی جهانی‌نژاد، محسن‌ آقاقدیری، و بهمن صادق‌پور به‌عنوان اعضای اصلی، و آقایان مهدی رضایی و محسن بلوری هم به‌عنون اعضای علی‌البدل شورای مدیریت خانه تئاتر کاشان برای مدت ۲ سال انتخاب شده بودند.

کمتر از ۲ ماه بعد از این انتخاب بهمن صادقپور و یک هفته بعد «مرتضی جهانی‌نژاد» و «محسن آقاقدیری» از شورای مدیریت خانه تئاتر کاشان استعفا دادند.

بعد از این ریل استتعفا اداره امور خانه تئاتر کاشان با نظر خانه تئاتر تهران موقتا به «خیام وقار» واگذار شد تا این‌که انتخابات زودهنگام در کمتر از ۶ ماه برگزار و اعضای جدید این نهاد صنفی انتخاب و معرفی شدند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.