خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۹ساعت : 11:29کد مطلب: 20175

آمار بستری‌ روزانه بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان بهشتی کاشان دوباره دو رقمی شد؛

امروز ۱۳ نفر، دیروز ۷ نفر، پریروز ۳ نفر/ سرپرست بیمارستان: مردم مراعات کنند/ خبرنگاران:مردم مقصر نیستند، مسئولان تصمیم‌گیری می‌کنند

چطور باید به مردم می‌گفتیم از ماسک استفاده کنید؟ امروز نظارتی روی اصناف نیست.به مردم می‌گوییم رعایت کنید، می‌گویند اگر خطری وجود دارد چرا جایی پلمپ نمی‌شود، چرا نظارتی نیست؟

آمار بستری‌ روزانه بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان بهشتی کاشان دوباره دو رقمی شد.

بر اساس آمار رسمی که توسط مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام شده است در ۲۴ گذشته ۱۳ نفر به دلیل ابتلا به بیماری کووید ۱۹ بستری شده اند.

از این تعداد ۱۱ نفر اهل کاشان و دو نفر اهل آران و بیدگل هستند.

روز گذشته هفت نفر در این بیمارستان بستری شده بودند.این درحالی است که دو روز قبل تنها سه شهروند مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان بهشتی بستری شده بودند که یک نفر کاشانی و دو نفر آن نفر اهل آران و بیدگل بودند.

روند نگران کننده افزایش افراد مبتلایان سبب تشکیل جلسه فوق العاده ستاد کرونای بیمارستان بهشتی شد.

دکتر محمدرضا شریف سرپرست بیمارستان شهید بهشتی از همه مسئولان و کادر بهداشت و درمان خواسته با تمام ظرفیت برای مقابله با افزایش بیماری بسیج شوند.

او درباره افزایش بیماران مبتلا به کرونا در این مرکز هشدار داده و گفته است : بحث کروناویروس بسیار جدی است و به همه همشهریان توصیه می شود با حفظ آرامش و توجه به مسایٔل بهداشتی از قبیل فاصله‌گذاری اجتماعی، شستن مداوم و صحیح دست ها ، استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات غیر ضروری در جهت پیشگیری از شیوع مجدد بیماری تلاش کنند.

این سخنان سرپرست بیمارستان بهشتی با اعتراض جمعی از خبرنگاران روبرو شده است.

مهدی عرشی سردبیر سابق پایگاه خبری اهل کاشانم در اعتراض به مقصر دانستن مردم در پیامی خطاب به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کاشان نوشت: همیشه که مردم مقصر نیستند. برخی تصمیمات را مسوولان می گیرند.

محمدعلی خرمی، مدیر مسئول مشکات آنلاین گفت:  این هفته چند بار روز ناچار بودم به پزشک و مراکز درمانی مراجعه کنم. تعداد از پزشکان در مطب ماسک ندارند. آنوقت شما توقع دارید بیماری که پزشکش را اینطوری می‌بیند مراعات کند؟

محمدصالح بوجاری نیز با اعتراض به اجرا نشدن پروتکل‌های بهداشتی نوشت: چطور باید به مردم می‌گفتیم از ماسک استفاده کنید؟ امروز نظارتی روی اصناف نیست.به مردم می‌گوییم رعایت کنید، می‌گویند اگر خطری وجود دارد چرا جایی پلمپ نمی‌شود، چرا نظارتی نیست؟

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.