خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۹ شهریور , ۱۳۹۶ساعت : ۰۱:۴۴کد مطلب: 4958

انتخاب شهردار سیاسی نبود

علیرضا پورعسگری عضو شورای اسلامی شهر کاشان و رئیس کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه در گفتگوی اختصاصی با مشکات آنلاین…

علیرضا پورعسگری عضو شورای اسلامی شهر کاشان و رئیس کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه در گفتگوی اختصاصی با مشکات آنلاین گفت: در روند انتخاب شهردار جدید، تاکید دوستان شورا صرفاً بر تخصص محوری و تجارب فرد منتخب بوده است و این امر ، نافی تخصص، تعهد و توانمندی سایر گزینه ها نیست.

 

وی در ادامه با اشاره به سوابق سه گزینه نهایی مورد نظر «ائتلاف شهر همدلی» گفت: برنامه های تهیه شده توسط آقایان مهندس ابریشمی راد، مهندس طباطبایی و مهندس نیکخواه در نوع خود جامع، تفصیلی و کم نظیر و بر مبنای بررسی ها و برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی تهیه شده بود و از این رو انتخاب نهایی را برای دوستان شورا دشوار کرده بود.

 

پورعسگری افزود: بر اساس جمع بندی نظرات دوستان ائتلاف شهر همدلی و همچنین مشاوره با صاحب نظران، گزینه نهایی مورد اجماع ما جناب آقای مهندس ابریشمی راد بود که قطعاً طرح ها و برنامه های ارائه شده توسط آقایان مهندس طباطبایی و مهندس نیکخواه، نیز در اجرا مورد استفاده قرار خواهد گرفت و مکمّل برنامه های ایشان خواهد بود.

 

رئیس کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه شورای شهر با اعلام اینکه «تاکید ما بر همگرایی و همدلی همه طیف ها، گروهها و اقشار برای خدمت رسانی مدبّرانه بر مبنای مشارکت هوشمندانه مردم و عبور از هر نوع سیاسی کاری های مرسومِ گذشته است» تصریح کرد: قطعاً این انتخاب فارغ از هرگونه نگاههای سیاسی، جناحی و یا گروهی و صرفاً تخصص محوری و تجربه گرایی محور اصلی تصمیم جمع ما بوده است. در روند خدمتگزاری به مردم و تلاش برای آبادانی، پیشرفت، توسعه و سازندگی منطقه کاشان بزرگ، تقسیم بندی جامعه به اصلاح طلب و اصولگرا بی معنی است.

 

وی در پایان «سلامت، شفافیت، صداقت و عدالت» را «مقدمه ی ارتقاء کیفیت و افزایش کارایی و اثر بخشی در خدمت رسانی و مدیریت جهادی» دانست و گفت: ما بر این باوریم که با توجه به سوابق تجربی و تخصصی و همچنین بینش استراتژیک، توانمندی، روحیه مسئولیت پذیری و وجدان کاری موجود در شخصیت ایشان، طی سالهای آتی ارتقاء شاخص های کمی و کیفی در شهر کاشان را شاهد خواهیم بود. چرا که آقای مهندس ابریشمی برای نیل به این مقصود، وضعیت موجود را به خوبی شناسایی و استراتژی های مناسب را در برنامه های خود در حوزه مدیریت شهری پیش بینی نموده اند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.