خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, 19 اسفند , 1396ساعت : 07:39کد مطلب: 6864

تلاش برای انتصاب مدیر «احمدی‌نژادی» در دولت «روحانی»

یک منبع آگاه به مشکات‌آنلاین گفته؛ تلاش‌هایی در سطح وزارت‌خانه درحال انجام است تا یک اصول‌گرا بر صندلی ریاست اداره‌ی…

یک منبع آگاه به مشکات‌آنلاین گفته؛ تلاش‌هایی در سطح وزارت‌خانه درحال انجام است تا یک اصول‌گرا بر صندلی ریاست اداره‌ی فرهنگ و ارشاد کاشان تکیه بزند.

 

گفته می‌شود فرد معرفی‌شده قبلا کارمند صداوسیما و از مدیران سابق دولت «احمدی‌نژاد» در شهرستان کاشان بوده است.

 

«مصطفی جوادی» رئیس اداره‌ی فرهنگ و ارشاد کاشان در گفت‌وگو با مشکات‌آنلاین گفت: از این موضوع خبری ندارد اما تغییر و تحول در این اداره‌ را رد نکرد.

 

جوادی در پاسخ به شایعات مطرح‌شده درباره‌ی قطع‌شدن حقوقش گفت: حقوق او همچنان توسط دانشگاه علوم پزشکی پرداخت می‌شود و مدیرکل فرهنگ و ارشاد هنوز نپذیرفته که حقوق او را بپردازد.

 

او گفت دانشگاه تا پایان سال جاری به او فرصت‌داده که یا برای فعالیت در اداره‌ی ارشاد درخواست انتقالی کند، یا به دانشگاه برگردد.

 

جوادی گفت: وقتی کسی از اداره‌ای به اداره‌ای مامور می‌شود، تا شش ماه اداره‌ی مبدا حقوق را می‌پردازد، اما دانشگاه تا اینجا لطف کرده همکاری لازم را داشته است.

 

شنیده های مشکات آنلاین تا لحظه انتشار خبر، مؤید آن است که مقامات ارشد دولتی و حتی غیردولتی شهرستان در حال رایزنی برای انتصاب نامزد مطلوب خود  به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد کاشان هستند.

[QR size=”200×200″ link=”yes”]انتصاب مدیر «احمدی‌نژادی» در دولت «روحانی»![/QR]

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.