خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, 18 آبان , 1397ساعت : 08:59کد مطلب: 11625

انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر شهر نوش‌آباد

هشتمین دوره انتخابات دوسالانه هیئت‌مدیره انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر نوش‌آباد، شام‌گاه یک‌شنبه ۱۳ آبان‌ماه ۹۷ در سالن اجتماعات…

هشتمین دوره انتخابات دوسالانه هیئت‌مدیره انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر نوش‌آباد، شام‌گاه یک‌شنبه ۱۳ آبان‌ماه ۹۷ در سالن اجتماعات دبیرستان بصیر این شهر با حضور اعضا، شهردار و اعضای شورای شهر برگزار شد.

در این نشست، پس از گزارش «سید جعفر فاطمی» مدیرعامل دوره هفتم، از فعالیت‌های انجمن، دکتر علی‌اصغر شیره‌پز با اشاره به انجام مطالعات راهبردی بافت تاریخی در یک دهه قبل، تحلیلی از روند شکل‌گیری مدیریت و سامان‌دهی بافت تاریخی و شهر زیرزمینی و چالش‌ها و برنامه‌های پیش‌روی مدیریت شهری و دیگر ذی‌نفعان ارائه‌کرد و خواستار ترسیم برنامه ده‌ساله برای آینده مدیریت بافت تاریخی شد.

شیره‌پز مسیر طی‌شده در یک دهه گذشته را مثبت ارزیابی کرد و این مقطع را به‌عنوان نقطه صفری تلقی کرد که مستلزم برنامه‌ریزی و ارائه راهبرد است.

در ادامه محمد مشهدی، محمد اشرفی شهردار و ابوالفضل رافعی رئیس شورای شهر نوش‌آباد و تعدادی از حضار به ارائه نظر و گفت‌وگو پرداختند.

سپس انتخابات با نظارت آقایان جعفر فاطمی و حمید سقایی انجام و از ۳۵ رأی مأخوذه هیئت‌مدیره جدید به شرح ذیل انتخاب شدند؛
آقایان محمد مشهدی، حمید انصاری، عباس غمخوار، عباس چترابگون، سید محمد علوی، صفیه شبانی و امیر کدخدایی به‌عنوان هفت عضو اصلی و آقایان ابوالفضل احمدزاده و میثم حسان به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند. همچنین آقای سید حسین حسینی به‌عنوان بازرس این دوره انتخاب شد.

همچنین نخستین نشست هیئت‌مدیره انجمن با حضور اعضای جدید، شام‌گاه چهارشنبه ۱۶ آبان ۹۷ در خانه انجمن تشکیل و به اجماع اعضا محمد مشهدی به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره، عباس غم‌خوار صندوق‌دار، محمد علوی دبیر، امیر کدخدایی روابط عمومی و رسانه انجمن و حمید انصاری‌فرد به‌ عنوان مدیرعامل انتخاب شدند.

در این نشست بر سامان‌دهی مکان و تشکیلات انجمن، تعیین یک یا دو اولویت کاری برای این دوره و توجه به جلب نظر خیرین در کمک‌رسانی به توسعه گردشگری و سامان‌دهی آثار تاریخی شهر و همچنین تعامل سازنده با دستگاه‌های فنی و اجرایی به‌ویژه شهرداری، شورای شهر و پایگاه میراث فرهنگی تأکید و بدین منظور صفیه شبانی به‌عنوان دبیر کمیته فنی و ثبت آثار و عباس چترابگون به‌عنوان دبیر کمیته گردشگری تعیین شدند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.