خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷ساعت : ۰۸:۱۸کد مطلب: 9083

اگر تاکسی‌متر خاموش باشد، دارنده کاشان‌کارت می‌تواند کرایه را پرداخت نکند

«محسن عرفان» مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کاشان، با بیان این‌که ۶۵۰ تاکسی گردشی کاشان به تاکسی‌‌متر هوشمند…

«محسن عرفان» مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کاشان، با بیان این‌که ۶۵۰ تاکسی گردشی کاشان به تاکسی‌‌متر هوشمند مجهز شدند، افزود: اجرای این طرح محاسبه خودکار و پرداخت کاملاً الکترونیکی کرایه را در بر خواهد داشت.

وی حل مشکل پول خرد، محاسبه کرایه متناسب با مسافت و زمان سفر و صرفه‌جویی در زمان راننده و ثبت گزارش مالی روزانه برای رانندگان را از دیگر مزایای استفاده از کاشان‌کارت برشمرد.

عرفان اظهار داشت: هم‌اکنون تاکسی‌های خطوط محور خیابان امیرکبیر، فاز یک و دو شهرک ناجی‌آباد به این سامانه مجهز شده‌اند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: نرخ کرایه هر کورس، در صورت پرداخت کرایه با کاشان‌کارت به میزان ۴۷۵ تومان است که این مبلغ در صورت عدم استفاده از کاشان‌کارت و استفاده از پول نقد به میزان ۵۵۰ تومان می‌باشد.

به گفته وی در صورتی که دستگاه تاکسی‌متر نصب شده بر روی تاکسی به هر دلیل خاموش یا دارای نقص فنی باشد، مسافر دارنده کاشان‌کارت می‌تواند در پایان سفر کرایه را پرداخت نکند.

عرفان اعلام کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد خود را از طریق شماره تلفن ۵۵۴۵۲۴۰۰ یا سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۲۰۰۰ با این سازمان در میان بگذارند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.