خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۳۹۷ساعت : 19:43کد مطلب: 7764

ایجاد غرفه کاشان در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از ایجاد غرفه کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران در سی و یکمین…

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از ایجاد غرفه کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران در سی و یکمین نمایش‌گاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  کاشان، مصطفی جوادی مقدم در نشست هم‌اندیشی با ناشران کتاب کاشان گفت: با توجه به معرفی کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران یک روز از نمایش‌گاه بین‌المللی کتاب به نام کاشان معرفی خواهد شد که باید خود را برای هرچه بهتر برگزار کردن این رویداد فرهنگی آماده کنیم.

وی افزود: معرفی غرفه‌های ناشران کتاب، اطلاع‌رسانی درباره کاشان بعنوان پایتخت کتاب ایران و حداقل دو برنامه جنبی روزانه در غرفه کاشان و سرای اهل قلم از برنامه‌های اصلی کاشان در نمایش‌گاه بین‌المللی کتاب تهران است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان تصریح کرد: برنامه‌ریزی مناسب برای تولید محتوا در ایام برگزاری نمایش‌گاه مانند رونمایی کتاب، نقد کتاب، جشن امضاء و تجلیل و نشست با مفاخر ادبی و نویسندگان در غرفه و سرای اهل قلم را از دیگر برنامه‌های این رویداد اعلام کرد.

جوادی مقدم با تاکید بر همفکری همه‌جانبه در اجرای برنامه‌های غرفه کاشان در نمایشگاه بین المللی کتاب ایران گفت: حضور پررنگ انتشارات، همکاری شهرداری و سایر ادارات مانند آموزش و پرورش می‌تواند در حضور باشکوه‌تر غرفه کاشان در این رویداد ۱۰ روزه کمک کند.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در محل مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.