خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۲ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 13:58کد مطلب: 17587

ایستگاه صلواتی ناایمن حادثه ساز شد

مشکات آنلاین: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: عصر دیروز حریق یک ایستگاه صلواتی به این…

مشکات آنلاین: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: عصر دیروز حریق یک ایستگاه صلواتی به این سازمان اعلام و بلافاصله تیم های عملیاتی برای مهارحریق به محل برپایی ایستگاه اعزام شدند.

 

محمدمسعود چایچی افزود: این ایستگاه صلواتی درخیابان امام خمینی برپا شده و بدون مجوز و تاییدیه ایمنی از سازمان آتش نشانی فعالیت می کرد که متاسفانه عدم رعایت ضوابط ایمنی در ایجاد و فعالیت ایستگاه منجر به وقوع حادثه شد.

 

چایچی گفت: متقاضیان برپایی ایستگاه های صلواتی باید قبل از احداث این مراکز، جهت اخذ مجوز قانونی از مراجع ذی‌ربط اقدام وپس از دریافت و اجرای دستورالعمل وضوابط ایمنی از سازمان آتش نشانی وگرفتن تائیده نهایی، نسبت به شروع فعالیت اقدام نمایند.

 

وی با اشاره به اینکه علت دقیق این آتش سوزی در دست بررسی است، گفت : این مراکز باید در داخل محدوده اماکن مذهبی از جمله هیئت و مسجد، با رعایت کامل ضوابط ایمنی طبق دستورالعمل ویژه برپا شوند تا شرایط لازم برای سرویس دهی ایمن به عزاداران حسینی را داشته باشند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.