خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۷ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : ۲۳:۰۵کد مطلب: 19496

باریج اسانس۲۲۰ میلیون تومان ماده ضدعفونی به بیمارستان های کاشان هدیه کرد

شرکت داروسازی باریج اسانس کاشان ۶ تن و ۴۰۰ کیلوگرم محلول ضدعفونی کننده به دو بیمارستان تحت پوشس دانشگاه پزشکی…

شرکت داروسازی باریج اسانس کاشان ۶ تن و ۴۰۰ کیلوگرم محلول ضدعفونی کننده به دو بیمارستان تحت پوشس دانشگاه پزشکی کاشان اهدا کرد.

 

ببه گزارش وب سایت این شرکت، شرکت داروسازی باریج اسانس در راستای مسئولیت های اجتماعی خود محلول ضد عفونی کننده دست به میزان ۶ تن و ۴۰۰ کیلوگرم به ارزش ۲۲۰ میلیون تومان به بیمارستان های شهید بهشتی و نقوی شهر کاشان اهدا نمود.

 

در خبر این شرکت آمده است: جامعه پزشکی و کادرهای درمانی به عنوان پیشگامان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به طور شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به تمامی بیماران درگیر با این ویروس همگیر هستند.

 

شرکت داروسازی باریج اسانس و مدیرعامل و هیات مدیره شرکت به سهم خود و با پاس قددرانی از تلاش‌های این عزیزان اقدام به تحویل محلول ضد عفونی کننده دست در طول بیست روز گذشته به میزان ۶ تن و ۴۰۰کیلوگرم به ارزش دو میلیارد و دویست میلیون ریال به بیمارستان شهید بهشتی و نقوی شهر کاشان نمود.

 

این موضوع طی نامه ای به ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کاشان جناب آقای دکتر مروجی و جناب آقای دکتر نیکزاد مسئول خیرین سلامت کاشان اعلام گردید.

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.