خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, 1 مرداد , 1397ساعت : 23:20کد مطلب: 9647

بازهم قهرمانی تیم مشکات در مسابقات رینگی کمربند طلایی

تیم کاراکو شهر مشکات برای پنجمین‌بار پیاپی توانست بر سکوی قهرمانی مسابقات کاراکو کمربند طلایی شهرستان کاشان تکیه بزند. به…

تیم کاراکو شهر مشکات برای پنجمین‌بار پیاپی توانست بر سکوی قهرمانی مسابقات کاراکو کمربند طلایی شهرستان کاشان تکیه بزند.

به گزارش روابط عمومی کاراکو استان اصفهان این مسابقات با حضور ۱۱۰ نفر در قالب ۱۵ تیم و در استایل کاراکو و هنرهای فردی، نمایشی جمعه ۲۹ تیرماه در سالن تختی کاشان با حضور تماشاچیان مشتاق هنرهای رزمی برگزارشد که در بخش تیمی، تیم شهر مشکات با مربیگری استاد بهزاد عرب نیاسر قهرمان، تیم باشگاه با مربیگری استاد اکبرزاده نایب قهرمان و تیم باشگاه ولی عصر با مربی‌گری استاد محسن سودایی مقام سوم این مسابقات را به‌خود اختصاص دادند.

در مسابقات امسال حضور بی‌سابقه مشتاقان به هنرهای رزمی در سالن شور و حال کم‌نظیری به مسابقات داده بود.

بهزاد عرب نیاسر ریاست کاراکو استان اصفهان، دبیرکل اجرایی کاراکو ایران و مسئول برگزاری این مسابقات ضمن اعلام رضایت از روند برگزاری مسابقات، آن‌را زمینه رشد و پیشرفت ورزش رزمی و همچنین کمک در شناساندن ورزش‌های رزمی به قشر نونهال، نوجوان و جوان جامعه دانست و اظهار امیدواری کرد در آینده‌ای نه چندان دور ورزش‌های رزمی بتواند به‌عنوان ورزش‌های تحت حمایت جامعه ورزش و اجتماع قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: لازم می‌دانم از همه افراد، اعم از ریاست و اعضای محترم هیات رییسه کاراکو اصفهان، مربیان و داوران و تیم اجرایی و تیم تدارکات خصوصا مهندس موسوی دبیر محترم هیات رییسه که همکاری لازم را داشتند تشکر و قدردانی کنم.

در پایان مسابقات اهدای کمربند طلایی‌ها توسط ریاست و اعضای هیات رییسه و سرهنگ امیران ریاست پلیس پیشگیری و مسئول کمیته انظباطی کاراکو اصفهان و ساروقیان شهردار منطقه ۴ شهرداری کاشان و عضو هیات رییسه کاراکو انجام گرفت.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.