خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, 21 فروردین , 1397ساعت : 12:39کد مطلب: 7678

بازگشت باریج اسانس به دنیای قهرمانی

مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی «باریج اسانس» کاشان از بازگشت این باشگاه به صحنه رقابت‌های والیبال کشوری در کنار ادامه روند…

مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی «باریج اسانس» کاشان از بازگشت این باشگاه به صحنه رقابت‌های والیبال کشوری در کنار ادامه روند آکادمی این باشگاه در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش کاشان آنلاین، محمدرضا واعظ با بیان این که در سال ۹۷ جداسازی ورزش آکادمی و قهرمانی در دستور کار مدیران ارشد باشگاه قرار گرفته است افزود: شرکت در رده‌های بالای مسابقات والیبال کشوری در دو گروه بانوان وآقایان چشم‌انداز کوتاه مدت باشگاه باریج اسانس کاشان در سال جاری است.

وی با اشاره به نگاه خاص خانم «حسیبی» مدیرعامل باشگاه باریج اسانس کاشان” از سال ۹۳ تاکنون به رشد و پرورش استعدادهای ورزشی دختر و پسر به ویژه در رشته والیبال یادآور شد: به نظر می‌رسد اکنون زمان بهره‌برداری از این تلاش‌هاست و امیدواریم در سال ۹۷ با توجه به پتانسیل‌های موجود در باشگاه و شهرستان، گامی ارزنده در راستای استراتژی‌های هیات مدیره شرکت باریج اسانس و باشگاه که همان سلامت جامعه، توسعه فرهنگ و نشاط اجتماعی است برداشته شود.

مدیر ورزشی باشگاه باریج اسانس کاشان همچنین با تأکید بر این که طبق هدف‌گذاری باشگاه، تلاش داریم سایر رشته‌های ورزشی به موازات زمان و ایجاد بستر و ساختار مناسب در فواصل مختلف به مجموعه رشته‌های ورزشی باشگا اضافه گردد افزود: اعتقاد داریم که از فعالیت‌های سلیقه‌ای و سطحی باید بر حذر بوده و با پشتوانه‌سازی و بنیان مستحکم، برای ورزش شهرمان قدم بر خواهیم داشت.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.