خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, 25 شهریور , 1397ساعت : 17:49کد مطلب: 10593

باشگاه کارگران کاشان قهرمان کشتی باشگاه‌های کاشان شد

مسابقات قهرمانی کشتی باشگاه‌های کاشان جمعه ۲۳ شهریور با کسب ۲۵۸ امتیاز توسط باشگاه کشتی کارگران کاشان و قهرمانی این…

مسابقات قهرمانی کشتی باشگاه‌های کاشان جمعه ۲۳ شهریور با کسب ۲۵۸ امتیاز توسط باشگاه کشتی کارگران کاشان و قهرمانی این باشگاه پایان یافت.

به گزارش کاشان آنلاین در این رقابت‌ها که در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزگ‌سالان با حضور ١٧۶ کشتی‌گیر در قالب ۸ باشگاه در سالن ورزشی امیرکبیر شهرک انقلاب برگزار شد، پس از کارگران کاشان، باشگاه امیرکبیر کاشان با کسب ١٧٩ امتیاز به مقام دوم دست یافت

مقام سوم این رقابت‌ها هم با ١۶٣ امتیاز به باشگاه انقلاب کاشان، و مقام چهارم به باشگاه شهید فکری با کسب ١٠٣ امتیاز تعلق گرفت.

در سکوی مقام پنجم این رقابت‌ها باشگاه کشتی پوریای‌ولی راوند با کسب ٨۵ امتیاز ایستاد و مقام ششم نیز به باشگاه کشتی پهلوان موحد لتحر با کسب ۶٣ امتیاز رسید.

مقام هفتم این مسابقات نیز به باشگاه کشتی شهدای زیدی کاشان کسب ۵٣ امتیاز و جایگاه هشتم هم به باشگاه کشتی آبفا کاشان با کسب ٣٢ امتیاز تعلق گرفت.

این مسابقات در حضور مرتضی مقامی رئیس هیات کشتی کاشان «مهدی صدوقی» نایب‌رئیی، سرپرست فنی و داور بین‌المللی کشتی کاشان برگزار شد و داوری این مسابقات نیز بر عهده احسان ثابتی، حامد انتظاری، حسینعلی رسولی، محمد عربیان و مهدی امامی و سمت جدول‌نویس رقابت‌ها نیز بر عهده جواد قربانی بود.

امیر دشتبان، حسین حجتی و قدرت‌اله عربیان نیز عوامل اجرایی این مسابقات بودند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.