خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۷ساعت : ۱۸:۲۹کد مطلب: 13339

باند سارقان سیم برق در کاشان متلاشی شد

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری اعضای باند سارقان سیم برق در کاشان خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، سرقت…

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری اعضای باند سارقان سیم برق در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرقت از جمله جرایمی است که نه‌تنها به اموال مردم تعرض می‌شود بلکه امنیت و آسایش جامعه را نیز خدشه‌دار می کند و پلیس به عنوان پیشگامان عرصه نظم و امنیت با سارقان با قدرت برخورد می‌کند.

سرهنگ علی پورکاوه از انهدام دومین باند سارقان سیم برق در کاشان در کمتر از یک ماه خبر داد و اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین مورد سرقت سیم برق در سطح شهرستان کاشان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۴ ناجی‌آباد شهرستان کاشان با انجام یک سری اقدامات فنی و تخصصی، موفق شدند اعضای باند سارقان سیم برق را شناسایی و در یک عملیات غافل‌گیرانه و ضربتی متهمان به نام‌های الف _ س ۴۰ ساله، ح _ ق ۲۷ ساله و ع _ ق ۳۷ ساله به همراه اموال مسروقه در مخفی گاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ابراز داشت: طی انجام بازجویی‌های فنی به عمل آمده در کلانتری ۱۴، متهمان در ابتدا منکر هر جرم بودند اما در تحقیقات تکمیلی با توجه به شواهد و قرائن موجود به ناچار لب به اعتراف گشودند و به بزه انتسابی خود اقرار کردند.

وی گفت: از شهروندان درخواست می شود تا در صورت مواجه شدن با قطعی غیر منتظره برق در زمان های خاص مخصوصا نیمه شب قبل از هر اقدامی با مرکز پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

سرقت کابل‌های برق به‌خاطر گران‌شدن فلز مس بکار رفته در آن چندین سال است که در بین سایر سرقت‌ها افزایش داشته و سارقان از دور از دسترس و خارج از دید شهروندان بودن کابل‌ها و تیرهای برق سوء‌استفاده کردن و آن‌را قطع و سرقت می‌کنند.

این دومین مورد سرقت کابل و سیم‌های برق در کاشان در کمتر از دوهفته گذشته است. ۱۶ دی‌ماه نیز یک باند دیگر از این سارقان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌ بودند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.