خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۸ آبان , ۱۳۹۹ساعت : ۰۸:۴۴کد مطلب: 20480

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهید دکتر محمد زارع:

باید به خودمان تسلیت بگوییم که از چنین شهدایی دور هستیم

دکتر زارع که خودشان برادر دو شهید بودند بازهم در جبهه مبارزه با ویروس کرونا حضور پیدا کردند تا در کنار بیماران باشند. این روحیه را در هیچ جای دنیا نداریم. ما در شرایط خاص تحریم دارو هستیم و جهادی که ایشان در عرصه سلامت کردند اهمیت بسزایی دارد و باید به خودمان تسلیت بگوییم که از چنین شهدایی دور هستیم.

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز پنجشنبه ۱۵ آبان ماه با خانواده شهید مدافع سلامت «دکتر محمد زارع جوشقانی» رییس بیمارستان شهید لبافی نژاد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مشکات آنلاین، سعید اوحدی در دیدار با خانواده شهید دکتر زارع، با بیان خاطراتی از شهادت شهید قاسمی از شهدای منا تصریح کرد: شهدا به اذن الهی به احوال شهادت آگاه بودند و آرزوی شهادت داشتند و شهدای سلامت نیز با جهاد و ازخودگذشتگی بی‌نظیر و مثال‌زدنی مسیر زندگی را در راستای ایثارگری و شهادت طی کردند.
وی افزود: دکتر زارع که خودشان برادر دو شهید بودند بازهم در جبهه مبارزه با ویروس کرونا حضور پیدا کردند تا در کنار بیماران باشند. این روحیه را در هیچ جای دنیا نداریم. ما در شرایط خاص تحریم دارو هستیم و جهادی که ایشان در عرصه سلامت کردند اهمیت بسزایی دارد و باید به خودمان تسلیت بگوییم که از چنین شهدایی دور هستیم.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تقدیر از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی گفت: شهدای سلامت همه هستی خود را برای درمان و آرامش مردم در طبق اخلاص گذاشتند و وقتی امروز با خانواده‌های شهدای سلامت روبرو می‌شویم روحیه صبر و ایثارگری این شهدا در آنها متبلور شده است.
وی با اشاره به سخنان همسر شهید مدافع سلامت در این دیدار گفت: خواسته خانواده‌های شهدای مدافع سلامت حفظ همدلی و همبستگی ملی و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی است و تحقق این خواسته قدرشناسی از ایثارگری کادر درمانی است و باید توجه کرد در این راه الگوهای ماندگاری مانند شهید زارع که برادر دو شهید دفاع مقدس است برای جامعه به یادگار مانده است که همگی باید قدردان زحمات و ایثار آنها باشیم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.