خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : 16:01کد مطلب: 14101

با آمدن وزیر و عکس یادگاری مسئولیت تمام نمی‌شود

امام جمعه بادرود با انتقاد از عدم تکمیل جاده بادرود-کاشان گفت: آیا با نگارش چند نامه و آمدن وزیر و…

امام جمعه بادرود با انتقاد از عدم تکمیل جاده بادرود-کاشان گفت: آیا با نگارش چند نامه و آمدن وزیر و مدیرکل و بازدید میدانی و عکس یادگاری مسئولیت ما تمام می‌شود؟ به خدا قسم باید جواب‌گوی خون‌های ریخته‌شده در این راه باشیم.

به گزارش فارس علیرضا قاسمی در خطبه‌های نماز جمعه بادرود با اشاره به حوادث جاده بادرود کاشان بیان کرد: در پایان این هفته و در آستانه سال جدید سه نفر از هم‌وطنانمان در شهر بادرود در جاده مرگ بادرود – کاشان براثر تصادف جان خودشان را از دست دادند و عید آن‌ها تبدیل به عزا شد.

قاسمی تأکید کرد: عدم تکمیل باند دوم جاده بادرود-کاشان باعث بروز تصادفات در طول این سال‌ها شده است، چرا مسؤولان لشکری و کشوری، وزارت راه و شهرسازی، مسؤولان استان، نمایندگان استان اصفهان به‌ویژه نمایندگان شهرستان‌های کاشان و نطنز اقدامی نمی‌کنند؟ تا کی باید مردم تلفات بدهند تا کی باید شاهد چشمان گریان همسران و مادران فرزندان یتیم این منطقه باشیم.

امام‌جمعه بادرود گفت: حقیر به‌عنوان خطیب جمعه بادرود و زبان گویای مردم منطقه بادرود عرض می‌کنم چرا شما مسؤولین کشور و نمایندگان مجلس نقش تماشاچی را دارید، آیا با نگارش چند نامه و آمدن وزیر و مدیرکل و بازدید میدانی و عکس یادگاری مسؤولیت ما تمام می‌شود؟ به خدا قسم باید جواب‌گوی خون‌های ریخته‌شده در این راه باشیم.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مداحان اهل‌بیت اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار مطالبی بسیار مهم و ارزشمندی را فرمودند و به مداحان سفارش کردند اهداف انقلاب را با فکر باز و اندیشه عمیق در شعر خود بگنجانند و آن را با صدای خوش، لحن خوش و با اندیشه عمیق منتقل کنند.

امام‌جمعه بادرود گفت: ایشان به وظیفه خطیر ذاکران و مدیحه‌سرایان در سوق دادن مردم به اهداف انقلاب یعنی شکل دادن جامعه اسلامی مؤمن تأکید ویژه‌ای کردند.

وی افزود: از مهم‌ترین آموزه‌های اسلامی احسان و نیکوکاری و کمک به همنوعان است و آیات بسیار زیادی از قرآن در این باب داریم و توصیه‌های زیادی دارند که نیکوکار باشیم که اتفاقاً سیره ائمه معصومین می‌تواند خود بهترین دلیل الگوی ما رهروان پیروان آنها باشد.

قاسمی تصریح کرد: در آستانه روز درختکاری و هفته منابع طبیعی قرار داریم، درختکاری بهانه‌ای است که ما به محیط‌زیست احترام بگذاریم آن را احیا کنیم و امیدواریم هر شهروند یک درخت بکارد تا با کاشت نهال سهم بزرگی در حفظ محیط‌زیست داشته باشیم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.