خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 30 خرداد , 1397ساعت : 01:59کد مطلب: 8954

بدهکاران به شهرداری معادل بدهی خود از بانک شهر وام قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

مدیر درآمد شهرداری کاشان گفت: براساس تفاهم‌نامه شهرداری با بانک شهر، مقرر شده است کسانی که بابت عوارض به شهرداری…

مدیر درآمد شهرداری کاشان گفت: براساس تفاهم‌نامه شهرداری با بانک شهر، مقرر شده است کسانی که بابت عوارض به شهرداری بدهی دارند، یا متقاضی دریافت خدمات از شهرداری هستند، به این بانک معرفی شوند و معدال بدهی خود وام قرض‌الحسنه با بازپرداخت ۲۴ ماهه دریافت کنند.

عباس شافعی سه‌شنبه ۲۹ خردا‌ماه در نشست رسمی شورا با بیان این‌که کاشان تنها شهر غیرمرکز استان است که پس از تهران و تبریز این طرح در آن اجرا می‌شود، افزود: بزودی جزئیات بیشتری از این طرح به شهروندان اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیر درآمد شهرداری کاشان پیش‌فروش‌کردن بخشی از منابع شهرداری در قالب فروش تراکم شناور را از جمله چالش‌های پیش روی شهرداری بیان کرد و گفت: افزون بر ۲۰۰ میلیارد ریال تراکم شناور وجود دارد که از محل آن‌ها در سال جاری درآمدی نصیب شهرداری نمی‌شود.

وی اضافه کرد: ۱۰۰ فقره توافق به ارزش تقریبی ۷۰۰ میلیارد ریال در شهرداری دوره قبل انجام شده و در واقع منابع آن را شهرداری گرفته است، اما هم‌اکنون به علت وجود مشکلات قانونی و غیرقانونی‌بودن آن، این توافق‌نامه‌ها را نمی‌توان اجرا کرد.

شافعی وجود احکام پیوسته دیوان عدالت اداری در خصوص ابطال تعرفه عوارض شهرداری‌ها، روند آرام برگزاری نشست‌های کمیسیون ماده ۵ و کمیته کار این کمیسیون، مسدودی حساب‌های شهرداری را از دیگر چالش‌های پیش‌روی شهرداری کاشان برشمرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.