خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 00:40کد مطلب: 12516

برترین‌های بخش صدای پای آب جشنواره کتاب کودک معرفی شدند

برترین‌های بخش صدای پای آب نخستین جشنواره بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان معرفی شدند. به گزارش صداوسیما؛ دبیر جشنواره…

برترین‌های بخش صدای پای آب نخستین جشنواره بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان معرفی شدند.

به گزارش صداوسیما؛ دبیر جشنواره با اشاره به ارسال ۵۵ طرح به دبیرخانه این دوره گفت: هیات داوران از میان طرح‌های دریافتی، هاله قربانی، معصومه صحبتی، آرزو باغشیخی، ریحانه شیران، علی وفایی‌نژاد، فاطمه زمانه‌رو و شادی ودایی را در بخش تصویرگری به عنوان افراد برگزیده معرفی کردند.

اکبر رضوانیان افزود: همچنین در بخش نویسندگی، زهرا نعمت‌اللهی با اثر شب پا، پریا یزدانی با اثر نورعلی و گلچراغ، الهام ابراهیم‌زاده با شوله قزک، زهرا غلامی با نم‌نم، مسعوده یگانه‌خو با گل‌ها شربت آلبالو دوست ندارند، نرگس میرفیضی با لولوی آبکی، سمیه سیدیان با قالیشویی اردهال و سمیرا قیومی با مامان شکارچی به عنوان افراد برتر معرفی شدند.

وی گفت: این هنرمندان در زمان برگزاری جشنواره کتاب نیز با حضور در کارگاه‌های حاشیه این جشنواره آثاری را خلق خواهند کرد.

نخستین جشنواره بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان، صبح پنج‌شنبه ۲۲ آذرماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۶۰ نویسنده و تصویرگر کتاب کودک آغاز می‌شود و تا ۲۵ آذر ادامه دارد.

نخستین جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان، با هزینه‌ای افزون بر ۴۰۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی در اجرای بخشی از برنامه‌های پایتختی خانه کتاب کاشان برگزار می‌شود.

موضوع کلیدی این جشنواره با توجه به اقلیم خشک و کم‌آب کاشان، آب است و صدای پای آب یکی از بخش‌های این جشنواره است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.