خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, 22 شهریور , 1397ساعت : 12:38کد مطلب: 10078

برگزاری جلسه تودیع و معارفه فرماندار در اوایل هفته آینده

یک مقام آگاه در استانداری اصفهان از برگزاری جلسه تودیع و معارفه فرماندار کاشان در اوایل هفته آینده خبر داد….

یک مقام آگاه در استانداری اصفهان از برگزاری جلسه تودیع و معارفه فرماندار کاشان در اوایل هفته آینده خبر داد.

 

گفته می‌شود  «علی اکبر مرتضایی قهرودی» به عنوان سرپرست جدید این فرمانداری انتخاب شده است.

 

مرتضایی قهرودی، متولد سال ۱۳۴۹ و  فارغ التحصیل در رشته علوم سیاسی از دانشگاه دهلی هندوستان است.

 

از مهمترین سوابق وی می توان به مسئول گروه برنامه‌ریزی دفتر برنامه‌ریزی و بودجه وزارت کشور، ریاست مرکز برنامه ریزی نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری سمنان، مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری سمنان، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندای قم و عضویت در شورای پارک علم و فناوری این استان اشاره کرد.

 

همکاری با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، معاونت مطبوعات خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همکاری با سازمان ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همکاری با مرکز بازشناسی اسلام و ایران، همکاری با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و دفتر مطالعات و تحقیقات سیاسی وزارت کشور خصوصاً در حوزه پژوهش و تحقیقات در زمینه تاریخ معاصر، انقلاب اسلامی‌و دفاع مقدس بخش دیگری از سوابق کاری وی است.

یک ماه قبل « محمد علی شجاعی» معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری اصفهان با حضور در فرمانداری کاشان از عملکرد این شهرستان در حوزه طرح‌های اشتغال انتقاد کرده و گفته بود کاشان در میان تنبل‌ها چهارم و پنجم است.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.