خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۱۳:۳۲کد مطلب: 8547

برگزاری یازدهمین سالگرد عروج معلم دلسوز و جهادگر جانباز؛ زنده یاد شیخ حسن شویدیان

آیین یازدهمین سالگرد درگذشت معلّم دلسوز، جهادگر جانباز و فعّال فرهنگی و اجتماعی، زنده‌یاد «شیخ حسن شویدیان»، به اهتمام کانون…

آیین یازدهمین سالگرد درگذشت معلّم دلسوز، جهادگر جانباز و فعّال فرهنگی و اجتماعی، زنده‌یاد «شیخ حسن شویدیان»، به اهتمام کانون فرهنگی امام حسین(ع) مسجد میرنشانه و خانواده‌ی آن مرحوم، همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع)، در شب نیمه‌ی ماه مبارک رمضان (چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷)، از ساعت ۲۲ تا ۲۳ در مسجد میرنشانه، برگزار خواهد شد.

شعرخوانی دکتر رضا شجری (عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان) و سخنرانی دکتر حسین ستار (معاون فرهنگی دانشگاه کاشان) از برنامه‌های اصلی این مراسم خواهد بود.

مرحوم شویدیان، از جهادگران جانباز و فرمانده یکی از گروهان های گردان سلمان فارسی در جنگ هشت ساله بود. وی علاوه بر تحصیلات حوزوی، بعد از پایان جنگ تحمیلی، تحصیلات آکادمیک خود را نیز ادامه داد و پس از آن در شغل شریف معلمی، مشغول به فعالیت شد. تاسیس کانون فرهنگی امام حسین (ع) مسجد میرنشانه از جمله اقدامات فرهنگی ارزنده آن مرحوم بوده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.