خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۷ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 13:51کد مطلب: 12424

برگزیدگان بخش‌ صحنه‌ای جشنوار تئاتر مهر کاشان معرفی شدند

آیین پایانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان، با حضور هنرمندان و مسئولین در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار و برگزیدگان این دوره از…

نمایش «عقربه‌ها هنوز به خواب فکر می‌کنند» در جشنواره ملی تئاتر مهر کاشانآیین پایانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان، با حضور هنرمندان و مسئولین در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار و برگزیدگان این دوره از جشنواره در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی معرفی شدند:

به گزارش کمیته تبیلغات و اطلاع‌رسانی جشنواره، داوران بخش صحنه‌ای؛ رسول بانگین، محمد عاقبتی وامیرحسین حریری کاشانی؛ در بخش موسیقی این بخش: نمایش گزارش مرگبار از … به‌کارگردانی جواد صداقتو الهام ابنی از بوشهر را انتخاب و شایسته تقدیر دانسته و از آهنگ‌سازی نمایش هزار شب و یک روز به نویسندگی و کارگردانی اتابک مهرداد از نهاوند تقدیر کردند.

 طراحی صحنه:
در این بخش بدون اولویت از محمدحمزه رضایی برای نمایش استرالیا و محسن آقاقدیری برای نمایش اکیپ هر دو از کاشان تقدیر شدند.

نویسندگی متن:
در این بخش بدون انتخاب برگزیده، از اتابک مهرداد برای نمایش‌نامه هزار شب و یک روز از نهاوند ومحمدصادق خیمه‌کبود برای نمایش‌نامه اکیپ از کاشان تقدیر شد.

 بازی‌گری زن:
هیات داوران در این بخش هیچ برگزیده ای نداشت و بدون الویت از یاسمن نصیری بازی‌گر نمایش استرالیا از کاشان، الهام خزایی بازی‌گر نمایش به خنده گندم که رویای آرد از تهران، الهام ابنی بازی‌گر نمایش گزارش مرگبار از… از بوشهر و زینب دارابی بازی‌گر نمایش هزار شب و یک روز از نهاوند تقدیر شد.

 بازی‌گری مرد:
در این بخش همه بازی‌گران نمایش اکیپ از کاشان به عنوان برگزیده هیات داوری معرفی شده و از حافظ وقار نمایش زبان اصلی از تهران، حامد رحیمی نمایش هیچ از میناب و همچنین کاوه نورمحمدی بازی‌گر نمایشبه خنده گندم که رویای آرد از تهران همه بدون اولویت تقدیر شد

نمایش به خنده گندم که رویای آرد نمایش در جسنواره ملی تئاتر مهر کاشان

صحنه‌ای از نمایش به‌خنده گندم که رویای آرد

کارگردانی:
در این بخش هیات داوران، محسن آقاقدیری کارگردان  اکیپ از کاشان را به عنوان کارگردان برگزیده معرفی و ازستار مهرشاد کارگردان به خنده گندم که رویای آرد از تهران و نیز ایوب رحیمی کارگردان هیچ از میناب بدون اولویت تقدیر کرد.

نمایش اکیپ به‌کارگردانی محسن آقاقدیری از کاشان، و  هیچ به کارگردانی ایوب رحیمی از میناب به عنوان کار برگزیده جشنواره معرفی شدند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.