خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸ساعت : 19:27کد مطلب: 18979

برگزیدگان سومین جشنواره مسابقه نقاشی «آب=زندگی» معرفی شدند

برگزیدگان سومین دوره از جشنواره نقاشی «آب=زندگی» راه یافته به مرحله کشوری مشخص و آثار آنان برای بررسی به دبیرخانه مرکزی این جشنواره در تهران ارسال شد.

برگزیدگان سومین دوره از جشنواره نقاشی «آب=زندگی» راه یافته به مرحله کشوری مشخص و آثار آنان برای بررسی به دبیرخانه مرکزی این جشنواره در تهران ارسال شد.

مدیردفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای کاشان با اعلام این خبر گفت: این مسابقه هم‌زمان با آغاز جشنواره فراگیری نخستین واژه آب درسال تحصیلی جاری در دو بخش کودک و نوجوان برگزار شد و دانش آموزان دوره ابتدایی و دبیرستان شهرستان کاشان در هشت موضوع مشخص شده به رقابت پرداختند.

عباسعلی کحال افزود: این دوره از مسابقات با استقبال خوب مدارس و دانش‌آموزان مواجه شد به طوری که ۷۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده و مورد داوری قرار گرفت.

عباسعلی کحال هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب با اتکا به هنرهای تجسمی عنوان کرد و افزود: بهترین زمان برای آموزش‌های صرفه‌جویی در مصرف آب؛ سنین کودکی است که آموزش‌ها و مهارت‌های ارائه شده در نگرش، رفتار و عملکرد فرد نهادینه‌ می‌شود.

وی تصریح کرد: از برگزیدگان این دوره از مسابقات طی مراسمی با اهداء لوح سپاس و پاداش نقدی تقدیر می‌شود.

اسامی دانش آموزان راه یافته به مرحله کشوری و دانش آموزان دارای اثر شایسته تقدیر و همچنین مدارس قابل تقدیر که بیشترین اثر را به دبیرخانه ارسال کرده‌اند در پورتال شرکت آبفای کاشان به نشانی:www.abfakashan.ir منتشر شده است.

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.