خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۹ساعت : 01:10کد مطلب: 19895

بستری ۲۵ مادر باردار مشکوک به کرونا در منطقه کاشان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از بستری‌شدن ۲۵ مادر باردار مشکوک به کرونا، از ابتدای همه‌گیری این ویروس در بیمارستان‌های…

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از بستری‌شدن ۲۵ مادر باردار مشکوک به کرونا، از ابتدای همه‌گیری این ویروس در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

 

به گزارش وب دا، دکتر محمد حاجی‌جعفری گفت: از این تعداد، ۴ مادر با عمل سزارین و ۳ مادر به صورت طبیعی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان نوزاد خود را به دنیا آورده‌اند.

 

دکتر حاجی‌جعفری با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کادر پزشکی، مامایی و پرستاری دو بیمارستان سید‌الشهدا آران و بیدگل و بهشتی کاشان افزود: تا کنون ۲۲مادر باردار با حال عمومی خوب از این دو بیمارستان مرخص شده‌اند.

 

به گفته وی در حال حاضر سه مادر باردار در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کاشان بستری هستند.

 

۶ بیمارستان دولتی با بیش از یک‌هزار تخت فعال و سه مرکز فوریت‌های پزشکی (اورژانس) دولتی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل زیر نظارت دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مردم این منطقه خدمات بهداشتی درمانی ارائه می‌دهند.

 

بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل دو بیمارستان از این مجموعه بودند که به بستری بیماران کرونایی اختصاص داشت و روز گذشته اعلام شد که فقط بیمارستان بهشتی کاشان به بستری‌کردن بیماران مشکوک به کرونا اقدام خواهد کرد.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.