خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : ۰۰:۴۲کد مطلب: 19235

بلاتکلیفی دانش‌آموزان، اولین بازخورد وعده‌های انتخاباتی

به‌نظر می‌رسد که استان اصفهان از این به بعد تمام درخواست‌های ادارات و سازمان‌های کاشان را از فیلتر جدیدی گذرانده…

به‌نظر می‌رسد که استان اصفهان از این به بعد تمام درخواست‌های ادارات و سازمان‌های کاشان را از فیلتر جدیدی گذرانده و آن‌را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. و هرگونه بوی استقلال و جدایی از آن به مشام برسد در مقابل آن گارد خواهد گرفت. تعطیلی مدارس یکی از موارد آن است. همان‌گونه که می‌دانیم از سوی وزارت علوم و تحقیقات دانشگاه‌های استان اصفهان تعطیل اعلام شد این مطلب از این جهت بود که دانشگاه‌های کشور دستوری از استانداری‌های آن استان نمی‌گیرند. در این بین وقتی دانشجویان تعطیل باشند آیا دانش‌آموزان از حساسیت بیشتری برخوردار نیستند و نباید توجه بیشتری را به خود معطوف کنند. البته همانگونه که می‌دانیم رئیس‌جمهور محترم مسئله تعطیلی مراکز دولتی را به‌عهده وزارت بهداشت گذاشته و کاشان از این جهت که رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی مستقیم از وزیر حکم می‌گیرد و زیر نظر اصفهان نیست یک پوئن مثبت است ولی گویا باز آموزش و پرورش طبق اطلاعیه‌ای که روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان اعلام داشته همچنان باید از اداره کل اصفهان و استانداری دستور بگیرد که به نظر می‌رسد همچنان این مشکل پابرجا خواهد بود.
به‌نظر می‌رسد در این بین فرمانداری کاشان باید به‌صورت فعال‌تر وارد میدان شود و این معضل را حل کند. باید دید که کاشان از این نابسامانی رهایی می‌یابد یا نه؟

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.