خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷ساعت : ۱۲:۳۱کد مطلب: 13408

بلوار شهدای خزاق بهمن‌ماه گشایش می‌یابد

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان، از بهره‌برداری بلوار شهدای خزاق با حدود ۱میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار در بهمن‌ماه…

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان، از بهره‌برداری بلوار شهدای خزاق با حدود ۱میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار در بهمن‌ماه خبر داد.

ابوذر میرزابیگی با اعلام این خبر اظهار کرد: بلوار شهدای خزاق یکی از شریان‌های اصلی در ناحیه خزاق است که با احداث آن تسهیل در تردد همشهریان این ناحیه حاصل می‌شود.

وی، مساحت زیرسازی این بلوار را ۱۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع و هزینه آن را افزون بر ۴۵۰ میلیون تومان  ذکر و خاطرنشان کرد: مساحت آسفالت این پروژه نیز ۲۴ هزار مترمربع بوده و نزدیک به ۱ میلیارد یک‌صد میلیون تومان اعتبار صرف آن شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان، جدول‌گذاری به طول۱۴۰۰ متر با هزینه ۱۳۰ میلیون تومان در این بلوار را یادآور شد و افزود: دیوارچینی به متراژ ۱۲۰متر، مخلوط‌ریزی به متراژ ۲۴۵۰ مترمکعب، بیش از سه هزار متر مکعب خاک‌ریزی و تسطیح و ریگلاژ به متراژ ۲۴۵۰ مترمربع از دیگر فعالیت‌های انجام شده در این بلوار بوده است.

به گفته وی کاشت ۱۷۵ اصله درخت و ۴۰۰ متر پوشش گیاهی متناسب با اقلیم در این بلوار نیز برای زیبایی بصری و تامین فضای سبز آن انجام گرفته است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.