خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 20:32کد مطلب: 12593

بنیاد حامیان خانواده در کاشان افتتاح شد

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از گشایش بنیاد حامیان خانواده در کاشان خبر داد….

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از گشایش بنیاد حامیان خانواده در کاشان خبر داد.

به گزارش مهر، سید جواد ساداتی‌نژاد شام‌گاه پنج‌شنبه‌شب ۲۲ آذرماه در همایش تجلیل از حامیان خانواده با بیان این‌که نشان کاشان در کشور هنر، فرهنگ و دارالمومنین‌بودن آن است، اظهار داشت: یکی از محکم‌ترین بنیان‌ها در کاشان بنیان خانواده است و اگر این بنیان از بین برود همه چیز خود را از دست می‌دهیم.

وی ضمن ابراز نگرانی از آمار طلاق در کاشان افزود: خانواده همیشه در حال هجمه بوده و حداقل کاری که میتوان در مقابل موج مخرب تهاجم فرهنگی می‌توانیم انجام دهیم آن است که شتاب تحکیم بنیان خانواده را افزایش دهیم.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، عدم آموزش‌های لازم را یکی از علل افزایش طلاق عنوان کرد و گفت: متاسفانه آموزش خانواده‌ها متولی خاصی ندارد، اما باید حوزه حمایت از خانواده مردمی باشد، بر این اساس بنیاد حامیان خانواده در کاشان تشکیل شده است و در اماکن عمومی و خصوصی مشغول به فعالیت هستند.

ساداتی‌نژاد ضمن اشاره به فعالیت‌های بنیاد حامیان خانواده در کاشان تصریح کرد: لازم است خیران و مسئولان در تحکیم بنیان خانواده از تمام امکانات در اختیار خود استفاده کنند تا آمار طلاق در این شهرستان به حداقل کاهش پیدا کند.

همایش تجلیل از حامیان خانواده با حضور نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.