خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : 09:16کد مطلب: 8133

بهمن صادق‌پور از شورای مدیریت خانه تئاتر استعفا داد

«بهمن صادق‌پو» بازی‌گیر پیش‌کسوت نمایش کاشان که به تازگی به عضویت شورای مدیریت خانه تئاتر کاشان درآمده بود، از این…

«بهمن صادق‌پو» بازی‌گیر پیش‌کسوت نمایش کاشان که به تازگی به عضویت شورای مدیریت خانه تئاتر کاشان درآمده بود، از این سمت استعفا داد.

در متن استعفای صادق‌پور که در صفحه اینستاگرام وی منتشر شده، او تاکید کرده که  مثل همیشه در کنار عزیزان هنردوست و علاقه‌مند خواهد بود وانجام وظیفه خواهد کرد.

متن استعفای صادق‌پور به این شرح است:
هزار جهد بکردم که سر عشق بپوشم
نبود بر سر آتش میسرم که نجوشم
به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم
شمایل تو بدیدم، نه عقل ماند و نه هوشم.

هنرمندان و هنردوستان و مردم هنرپرور و عزیر کاشان! قریب پنجاه سال با حمایت شما عزیران به روی صحنه رفتم. نقش‌ها بازی کردم، خندیدم، گریه کردم، شاه شدم، گدا شدم، امیر شدم، وزیر شدم، فقیر و پول‌دار شدم، در کنار شما از زندگی بر صحنه لذت بردم، و آموخنم و آموختم و…

اکنون که با انتخاب شما عزیزان هنرمند، به عضویت شورای مدیریت خانه تئاتر درآمدم تا با کمک و همدلی عزیزان قدمی جهت پیشرفت هنر این شهر بردارم، مع‌الاسف این‌چنین نشد و برخی از موارد به‌صورت غیرقانونی و غیرمنطقی انجام شد.

از این رو حقیر تصمیم به کناره‌گیری گرفتم و استعفای خود را تقدیم شورای مدیریت خانه تئاتر کاشان خواهم نمود. لذا مثل همیشه در کنار عزیزان هنردوست و علاقه‌مند خواهم بود وانجام وظیفه خواهم کرد.

بار سنگین است و من کم‌طاقت و دنیا حسود
خم‌شدن را عار می‌دانم دعا کن بشکنم.
انسانس عاشق و عاشقی انسان باشیم یا علی مدد
بهمن صادق‌پور

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.