خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۶ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : ۱۲:۰۸کد مطلب: 17413

حاجی دلیگانی:

به قوانین داخلی مجلس عمل نمی‌شود

مشکات آنلاین: نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با انتقاد از عدم اهتمام به قوانین داخلی مجلس بیان کرد: وقتی…

مشکات آنلاین: نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با انتقاد از عدم اهتمام به قوانین داخلی مجلس بیان کرد: وقتی به این موضوع در مجلس توجه نشود دولت هم به قوانینی که برعهده دارد عمل نمی‌کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس با استناد به اصل ٨۴ قانون اساسی و بند ١١ ماده ٢٢ آیین نامه مجلس  گفت: مجلس کجای امورات کشور است؟ تقریبا هر هفته مسئله‌ای اتفاق می‌افتد که به نوعی به سرمایه اجتماعی مجلس که اعتماد مردم است، لطمه می خورد؛ یکی از دلایل آن این است که ما به قانون داخلی مجلس عمل نمی کنیم.

وی افزود: در تاریخ ١۵ اردیبهشت سال جاری در صحن مجلس تحقیق و تفحص از بانک مرکزی مصوب شده است که هنوز در کمیسیون اقتصادی مجلس نیامده است تا اعضای آن مشخص شوند. گزارش سقوط هواپیمای یاسوج پس از گذشت حدود یک سال و نیم هنوز منتشر نشده است. آیا نمایندگان نباید بدانند؟

حاجی دلیگانی ادامه داد: آقای رییس، پوشه‌ای را از دستوراتی که شما به عنوان رییس قوه در هنگام تذکر و یا اخطار داشته‌اید و اجرا نشده است تهیه کردم، تمام کارکنان مجلس و مجموعه باید به دنبال اجرای تصمیم مجلس و مقررات مصوب و مسائلی که شما مطرح می کنید باشند، وقتی به این موضوع در مجلس توجه نشود دولت هم به قوانینی که برعهده دارد عمل نمی‌کند.

 

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.