خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, 27 بهمن , 1398ساعت : 21:48کد مطلب: 19140

در نشست علنی یک‌صد‌و سی‌و‌هفتم؛

بودجه ۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کاشان تقدیم شورای شهر شد

شهردار کاشان لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری کاشان را برای تصویب به شورای شهر تقدیم کرد.   سعید ابریشمی‌راد، در…

شهردار کاشان لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری کاشان را برای تصویب به شورای شهر تقدیم کرد.

 

سعید ابریشمی‌راد، در صد‌وسی‌‌وهفتمین نشست رسمی شورای شهر کاشان، لایحه بودجه ۶۰۱ میلیارد و ۴۵۲ میلیون تومانی سال ۹۹ آن شهرداری را به رئیس شورای شهر کاشان تقدیم کرد.

 

شهردار کاشان ضمن اشاره به جزئیات این بودجه اعلام کرد: ۱۸۷ میلیارد تومان این بودجه در بخش جاری و ۳۲۳ میلیارد تومان در بخش عمرانی شهرداری و ۹۵ میلیارد تومان این بودجه نیز برای سازمان‌های وابسته به شهرداری است.

 

بودجه عمرانی ۶۳ درصد و بودجه جاری ۳۷ درصد سهم را به خود اختصاص داده‌اند.

 

به گفته شهردار کاشان؛ از نکات مهم بودجه ۹۹ شهرداری کاشان، تدوین پروژه‌ها با بهره از نظرات معتمدین محلات است و ماموریت حمل و نقل و ترافیک بیشترین سهم بودجه را از میان ماموریت‌های شش‌گانه به خود اختصاص داده است.

 

بودجه سال ۹۸ شهرداری کاشان ۴۷۲ و ۸۰ میلیون تومان تنظیم شده بود که شورای شهر ۴۹۶ میلیارد تومان آن‌را تصویب کرده بود. بودجه سال آینده حدود ۲۵ درصد نسبت بودجه جاری شهرداری کاشان افزایش داشته است.

 

به گفته مدیر درآمد شهرداری کاشان، بودجه جاری این شهرداری برای نخستین سال در طوی دو دهه گذشته در سال ۹۸ بیش از ۹۶ درصد محقق شده و پیش‌بینی می‌شود طی چند روز باقی‌مانده تا پایان سال به به صددرصد تحقق و مازاد درآمد هم برسد.

 

منبع: کاشان فردا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.