خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۱ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 05:46کد مطلب: 10337

بیمارستان شهید بهشتی کاشان رتبه برتر کشوری گرفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در مراسم تقدیر از بیمارستان‌های موفق در کشور، بیمارستان شهید بهشتی کاشان در زمینه…

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در مراسم تقدیر از بیمارستان‌های موفق در کشور، بیمارستان شهید بهشتی کاشان در زمینه مدیریت منابع و مصارف موفق به کسب رتبه برتر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، دکتر ابراهیم کوچکی افزود: این بیمارستان از میان حدود ۷۰۰ بیمارستان کشور توانست رتبه برتر را کسب کند.

وی تصریح کرد: بر اساس تجربه‌های ارائه شده در زمینه مدیریت منابع بیمارستانی شامل خرید، انبار و مصرف بهینه دارو و تجهیزات مصرفی طی ۳ سال اخیر سالیانه بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال صرفه‌جویی و افزایش بهره‌وری در این بیمارستان حاصل شدهاست.

دکتر کوچکی، با اشاره به ارائه ۱۷ طرح در این جشنواره ملی توسط دانشگاه علوم پزشکی کاشان یادآور شد: ۹ طرح آن مربوط به بیمارستان شهید بهشتی بود که پس از داوری‌های انجام شده از میان ۱۷۰۰ طرح کشوری به عنوان بیمارستان برتر شناخته شد.

دکتر «قاضی‌زاده هاشمی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این مراسم با اعطای لوح جشنواره به سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی از تلاش‌ها و خدمات ارزنده این بیمارستان تقدیر کرد.

این جشنواره به همت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی شنبه ۱۰ شهریورماه ۹۷ در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار شد و از ۱۵ دانشگاه و بیمارستان موفق کشور در مدیریت منابع و مصارف، تقدیر به عمل آمد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.