خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۸ساعت : 18:54کد مطلب: 18048

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد:

تبدیل‌ دانشگاه آزاد به دانشگاه نسل سوم

مشکات آنلاین: دهقانی فیروزآبادی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد سراهای نوآوری به دنبال تبدیل‌ شدن به دانشگاه نسل سوم…

مشکات آنلاین: دهقانی فیروزآبادی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد سراهای نوآوری به دنبال تبدیل‌ شدن به دانشگاه نسل سوم است.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار مدیران و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد منطقه کاشان با بیان اینکه ساختار غیردولتی دانشگاه آزاد باعث شده این دانشگاه در پیشبرد اهداف و برنامه‌های عملیاتی مصمم و با شتاب به سمت توسعه اقتصاد شهری و بسترسازی اشتغال دانش‌بنیان گام بردارد افزود: در دوره مدیریت جدید دانشگاه آزاد یک برنامه جدی برای تغییر رویکرد دانشگاه از نسل دوم به نسل سوم و چهارم برنامه ریزی شده است.

روح الله دهقانی فیروزآبادی با اشاره به بودجه ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریالی صندوق نوآوری دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه در برندسازی، معرفی و فروش محصولات ظرفیت‌های خوبی دارد .
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی افزود: دانشگاه آزاد با ۴۰۰ واحد و مرکز دانشگاهی، هزار مدرسه ، آموزشگاه سما و ۷۰ هزارعضو هیئت‌علمی و کارمند، دو برابر دانشگاه ‌های دولتی دانشجو دارد که خانواده ۶ میلیون نفری را تشکیل می‌دهد .

 

خبرگزاری صداوسیما

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.