خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۵ساعت : ۱۲:۲۲کد مطلب: 2947

تجلیل مشاور امور بانوان ساداتی نژاد از خانم جلسه‌ای‌های پیشکسوت

  همایش تجلیل از بانوان مبلغ پیشکسوت کاشان با عنوان” در محضر نور” در تالار نور جهان” پنج شنبه “مورخ…

 

همایش تجلیل از بانوان مبلغ پیشکسوت کاشان با عنوان” در محضر نور” در تالار نور جهان” پنج شنبه “مورخ ۶ آبان ۹۵ برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل، در این همایش مشاور «امور بانوان و خانواده» نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس دهم طی سخنانی با اشاره به سابقه دینی مردم کاشان اظهار داشت: شاخصه دارالمومنین برای منطقه کاشان نشان دهنده پیوند عمیق مردم این منطقه با علما و فرهیختگان فرهنگی است.

 

نصیری افزود: تبلیغ سازنده بر اساس آیات و روایات، مستند بر فقه شیعی، مبتنی بر واقعیات و حقایق و نه بر مبنای خرافات، به دور از انحرافات و با نیت خالصانه و روحیه جهادی و انقلابی در این منطقه همیشه بوده است.

 

وی با اشاره به اخلاص مبلغ های منطقه کاشان تصریح کرد: الحمدلله در منطقه ما بانوان مبلغ از قدیم با اخلاص تمام و کمترین امکانات و بی هیچ چشمداشت به کار فرهنگی و ترویج معارف دینی همت گماشتند که تا بحال در تقدیر از این بزرگواران اجحاف شده است.

 

نصیری ضمن تشکر از استقبال پرشور مردم و اقشار مختلف بویژه جوانان در این مراسم، آن را نشان احترام به جایگاه تبلیغ دین دانست.

 

مشاور «امور بانوان و خانواده» نماینده مردم از تمام بانوان، جوانان و فرهیختگان درخواست کرد جهت تدوین سند چشم انداز بانوان منطقه طرح و ایده های ناب خود را ارئه دهند.

 

در انتهای همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مبلغ نامدار مرحوم خانم حاج بابایی، از ۲۰ تن از بانوان مبلغه پیشکسوت از طرف مشاور «امور بانوان و خانواده» نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل،  تجلیل شد.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.