خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۱ دی , ۱۳۹۹ساعت : 21:09کد مطلب: 20556

تخریب و آزاد سازی ۵۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی در کاشان

با تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز در کاشان بیش از ۵۰۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی و باغ‌های این شهرستان آزاد…

با تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز در کاشان بیش از ۵۰۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی و باغ‌های این شهرستان آزاد سازی شد.

مدیر جهاد کشاورزی کاشان با اشاره به تخریب پنج هزار مورد در زمین‌های کشاورزی این شهرستان گفت: امروز بیش از ۵۰۰ هکتار اراضی ناجی آباد  طبق تبصره ۲ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌های این شهرستان با دستور دادستان کاشان آزاد سازی شد.
رضا مظلومی افزود: با پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاوری و باغی این شهرستان، برخورد با تغییر کاربری اراضی کشاورزی در این شهرستان تشدید شده است.
وی با اشاره به اینکه صدور مجوز یا پروانه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی خارج از محدوده شهر‌ها بدون اخذ مجوز از جهاد کشاورزی شهرستان ممنوع است به کشاورزان و باغداران شهرستان توصیه کرد بدون گرفتن مجوز‌های قانونی از تغییر کاربری اراضی زراعی پرهیز کنند.
مظلومی با بیان اینکه علاوه بر قلع و قمع بنا‌های احداثی، با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد گفت: احداث گلخانه، دامداری، مرغداری، استخر پرورش ماهی و سایر تولیدات کشاورزی و کارگاه‌های صنایع تکمیلی و غذایی در روستا‌ها هم نیازمند دریافت مجوز از جهاد کشاورزی شهرستان است.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.