خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۷ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 09:14کد مطلب: 17434

تعامل رسانه‌های کاشان و آران و بیدگل در توسعه فرهنگی موثر است

مشکات آنلاین: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل تاکید کرد: تعامل بین اصحاب رسانه و هنر شهرستان‌های…

مشکات آنلاین: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل تاکید کرد: تعامل بین اصحاب رسانه و هنر شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل و استفاده از این ظرفیت در امور هنری و به خصوص امور فرهنگی بسیار مؤثر است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل، سعید ضابطی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه کاشان و آران و بیدگل ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این اداره از زمان تصدی مدیریت اداره در بازه پنج ماهه گفت: دو نمایشگاه فصلی کتاب، سه نمایش تئاتر، سه برنامه در قالب گردهمایی، چهار برنامه دیدار با هنرمندان و برگزاری ۴ همایش، برگزاری پنج برنامه تجلیل قرآنی و هنری، ١٠نمایشگاه و جشنواره فرهنگی، هفت برنامه فرهنگی هنری در قالب شادیانه شهروندی، و اهدای ۴٣٠ جلد کتاب به مراکز و اشخاص از مهم‌ترین اقدامات در ۵ ماهه اول سال ٩٨ این اداره بوده است.

ضابطی هدف از احداث پردیس سینمایی در ابوزیدآباد و نوش‌آباد را انجام برنامه‌های فرهنگی هنری و همچنین نیاز این ۲ شهر به سالن سینما به عنوان یکی از نیازهای مهمّ و ضروری مردم این شهرها عنوان کرد و افزود: این طرح در قالب پردیس ارائه شد تا این سالن سینما برای همایش و برگزاری کلاس‌های آموزشی نیز مورد استفاده قرار گیرد و نیاز مردم را برآورده سازد.

وی نخستین گردهمایی کانوهای فرهنگی هنری مساجد آران و بیدگل با مدیر عالی ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، رونمایی از کتاب «سوگ آوای سنج» اثر مجید نظیمی آرانی، و رونمایی از مجموعه کتاب‌های هنرمند توان‌یاب فاطمه حمامی نصرآبادی را از جمله برنامه‌های دهه نخست ماه محرم برشمرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل برگزاری نخستین جشنواره آواها و نواهای سنتی و اصیل ایرانی با عنوان «طلوع آوای کویر» و نخستین جشنواره تئاتر منطقه‌ای شمال استان اصفهان با نام «سودای کویر» را از جمله برنامه‌های شاخص دهه مبارک فجر عنوان کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.