خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۱۵:۱۸کد مطلب: 10087

تفاهم‌نامه بین دانشگاه کاشان، دانشگاه روزنهایم آلمان و گروه صنعتی آرین سعید

روسای دانشگاه کاشان و دانشگاه روزنهایم آلمان و رئیس گروه صنعتی آرین سعید برای همکاری‌های مشترک تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند….

روسای دانشگاه کاشان و دانشگاه روزنهایم آلمان و رئیس گروه صنعتی آرین سعید برای همکاری‌های مشترک تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کاشان، انجام طرح‌های تحقیقاتی مشترک، تبادل استاد و دانشجو، انجام دوره مشترک آموزشی در مقطع کارشناسی‌ارشد در رشته صنایع چوب، تبادل اطلاعات و کارگاه‌های مشترک که در قراردادهای جداگانه پیش‌بینی خواهد شد، از مهم‌ترین محورهای این تفاهم‌نامه مشترک است.

بر اساس توافق های اولیه مقرر گردیده است پردیس دانشگاه کاشان با هزینه مجموعه آرین سعید در استان مازندران برای رفع نیازهای علمی کشور در زمینه صنایع چوب فعال گردد. این تفاهم‌نامه برای مدت ۵ سال معتبر بوده و حداقل در دو شاخه علمی عملیاتی می‌گردد.

نمایندگان دو دانشگاه اوایل این هفته از کارخانه‌های تولید «ام‌دی‌اف» در شمال کشور بازدید نموده و نیازهای کارگاهی و آزمایش‌گاهی و راه‌های اجرایی برای انجام موضوع تفاهم‌نامه را بررسی کردند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.