خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۵ساعت : ۱۱:۵۹کد مطلب: 3477

تفاهم نامه «طرح تعویض کتاب در مصلای نماز جمعه کاشان» امضاء شد

دیروز، طرح «تعویض کتاب» در کاشان، به امضای رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس ستاد نمازجمعه و مدیر مسئول…

دیروز، طرح «تعویض کتاب» در کاشان، به امضای رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس ستاد نمازجمعه و مدیر مسئول انتشارات ادبستان رسید.

 

بر اساس این طرح، شهروندان می توانند کتابهای مطالعه شده خود را هر هفته به مصلای نمازجمعه تحویل دهند و کتابهای جدید را بدون پرداخت هزینه دریافت کنند.

 

مصطفی جوادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: این طرح از تیرماه سال جاری به صورت آزمایشی آغاز شده و تاکنون بیش از ۱۰۰۰ جلد کتاب تعویض و ۱۰۰ جلد کتاب جدید توسط مجری طرح به نمازگزاران هدیه شده است.

 

انتشارات ادبستان اجرای این طرح را بر عهده دارد.

 

جوادی هدف از امضای تفاهم نامه طرح تعویض کتاب را، فراهم کردن فرصتی برای دسترسی بیشتر افراد به کتاب و همچنین گردش کتابهای بدون استفاده در جامعه به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دانست.

 

این تفاهم نامه توسط «علی رضا کاشانی نژاد» رئیس ستاد نماز جمعه کاشان، «مصطفی جوادی مقدم»  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و «محسن سلطانی» مدیر مسئول انتشارات ادبستان و مجری این طرح  چهارشنبه ۲۴ آذر ماه امضاء شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.